Darček na promócie

Príspevok v téme: Darček na promócie
sunnysweetie

ahojte..deň promócií mojho miláčika sa neúprosne blíži :) všetci sa na ten deň nedočkavo tešíme..
len v mojej hlave nastala menšia dilema.
čo mu kúpiť?????????????????
sme spolu dlho a ja som mu dala už nespočetné množstvo darčekov..
ale na promócie by to chcelo niečo originálne..
chcela by som niečo, čo by mu zostalo na pamiatku a čo by mu pripomínalo ten dôležitý deň.

tak čo hovoríte?skúste mi niečo super vymyslieť..
mňa už napadá kadečo,napr. prsteň, pohár na ktorom bude niečo srandovné vygravírované, alebo hra scrabble..
ja fakt neviem..
skúste mi poradiť.
díkes ;-)))

lenoccka

sunny swetie, prepac ze som ti tu narusila tvoju temu mojou starkou. Vies, ona je taka divna, ma 78 rokov a mysli si ze vsetko vie, vsade bola... a len ona vie co je pre nas najlepsie a pod. Ona sa urazi aj vtedy ked si od nej nevezmem kolac - podotykam ze uz nevie piect tak ako volakedy, takze tie kolace neje nikto z rodiny. Je zvlastna, ale dako sa este skusim z toho vysukat, mam na to cca 2 mesiace tak uvidim, dakujem za rady

sunnysweetie

ahojte..financne som na tom asi tak STUDENTSKY..planujeme dovolenku po promociach..ale len tu na SK.
ja som sa rozhodla pre naramok a prsten..
hned o mesiac ma potom narodky..na potom si necham to vinecko..
uz si nebudem lamat hlavu nad tym..
nemam na to ani chut, ani cas :(

PS: ja by som babke normalne povedala,ze sa mi porcelan nepaci a ze dnes sa davaju bud peniaze,alebo nieco, co si clovek vyberie..co je na tom?preco by sa mala babka urazit???

lenoccka

danielah, vies ja by som jej to aj povedala, ale ona ma cudny vkus... keby jej poviem ze chcem pribory, tak mi bud donesie dake shity z polska alebo nieco co sa mne do domacnosti hodit nebude. a ten porcelan uz vidim ze bude v pivnici a budu ho tam nahlodavat mysi. A ked jej poviem ze radsej nech mi neda nic, tak sa urazi ze od nej nic nechcem, ked poviem ze chcem peniaze a ja si kupim co potrebujem tak cela rodina budeme svine ze sme len na peniaze... pritom aj ona od svojich synov len peniaze pyta, a samo ze ich mina na blbosti

danielah

lenoccka: Povedz babke, ze nechces porcelan, nech ti radsej kupi sadu priborov alebo japonskych nozov. Tie sa ti budu hodit vzdy a su relativne skladne. Babka bude skakat od radosti a ty tiez...

lenoccka

no ona ku mne nepride, sesternica byva uz 7 rokov v novom a este u nej nebola, taze predpokladam ze ani ku mne nepride. A jediny kto u nas biera ruzovy porcelan je moja teta, teda jej nevesta, tak nechapem preco ho neda jej. A okrem ineho sesterka jej povedala ze ona nechce porcelan, len mi nechce povedat ze akym sposobom jej to naznacila... Keby si poznala starku tak vies ako to mysli. Ona ma doma sklad blbosti a nam to rozdava a my uz to nemame kde skladovat :(

Lenush

babka ti tym ruzovym porcelanom chce spravit radost.. a ked jej povies, ze to nechces, tak ju urcite sklames. mala by si darcek prijat s radostou. ja tiez nerada dostavam somariny,, ale vzdy ma potesi akykolvek darcek.. babka to mysli dobre s tym porcelanom :) tak ju nesklam :P a vzdy ked pride k tebe na obed, vytiahni ruzovy porcelan. to ze ho dostanes este neznamena, ze ho musis aj pouzivat.. ;)

lenoccka

baby ja viem uz teraz ze od starkej dostanem supravu ruzoveho porcelanu, a neviem ako jej mam povedat ze to nechcem... nechcem aby sa na mna nahnevala, ale NA CO MI TO BUDE???? zariadujeme si s priatelom nove byvanie a ruzove tam nie je nic, ani moji rodicia to nemaju radi... Nekupite??? :(((

Lenush

ariela - no v tom mas pravdu.. podla mna je ta dovolenka dobry napad.. po promociach si bude urcite potrebovat oddychnut, a taky vylet by mu kazdopadne prospel..
zoberte fotak a budete moct stale spominat ako vam tam spolu bolo :)