Darček na promócie

Príspevok v téme: Darček na promócie
sunnysweetie

ahojte..deň promócií mojho miláčika sa neúprosne blíži :) všetci sa na ten deň nedočkavo tešíme..
len v mojej hlave nastala menšia dilema.
čo mu kúpiť?????????????????
sme spolu dlho a ja som mu dala už nespočetné množstvo darčekov..
ale na promócie by to chcelo niečo originálne..
chcela by som niečo, čo by mu zostalo na pamiatku a čo by mu pripomínalo ten dôležitý deň.

tak čo hovoríte?skúste mi niečo super vymyslieť..
mňa už napadá kadečo,napr. prsteň, pohár na ktorom bude niečo srandovné vygravírované, alebo hra scrabble..
ja fakt neviem..
skúste mi poradiť.
díkes ;-)))

Aria

Sunny a co povies na nejaku peknu sadu pier napr. Parker a mohla by si mu tam dat vygravirovat inicialky. Mal by krasnu spomienku a vzdy keby nim pisal tak zaroven myslel aj na Teba :o). My sme takyto darcek kupili kamoske minuly rok na promocie a velmi sa tesila. Teraz ich ma v ordinacii.

sunnysweetie

ahojte..on nechce zlato..ma 2retiazky,ktorych sa nechce vzdat a naramky nenosi,ani prstene..ja stale rozmyslam nad tym prstenom..a dnu by som mu dala nieco vyrit. a mozno vino tokaj - po tom vzdy pozera ked sme na nakupoch a k tomu pohar na vino..co vy na to???

daniell

Darcek k promocii by mal byt taky, aby dotycnemu tuto chvilu pripominal po cely zivot a zodpovedal dolezitosti daneho momentu v zivote obdarovaneho.
Rozne recesisticke darceky a hry nezodpovedaju vaznosti chvile a hrozi, ze dotycny ich uz iba kvoli tomu skor ci neskor vyhodi. Hodinky sa za par rokov pokazia a nasledne skoncia v smetiaku. Zlaty prsten, naramok, retiazka a pod. su vhodne, no vynimkou su ludia, ktori sperky odmietaju. Vhodny moze byt i obraz, luxusna suprava na kancelarske potreby s tazitkom na stol, fajciarska suprava, nejaka hodnotna a draha kniha, encyklopedia a pod...
V minulosti sa casto davali rozne keramicke sosky, pohare a supravy z malovaneho alebo bruseneho skla a pod. - svoj ucel obvykle splnili vynikajuco, no po cca 20 rokoch ich i pri velkej starostlivosti obvykle rozbili vnucata a zostali po nich uz iba crepy, nostalgicke spomienky a prazdne miesto...

simaa

no mne mamina slubila krasny obraz uz som si ho aj vybrala ruzove magnolie je to nadhera a o to vacsia ze vzdy ked nan budem pozerat si na nu spomeniem :)
mozno by ho potesilo nieco take na co by ste sa pozerali spolu stale....

sunnysweetie

lenoccka..on nic nechce..chce hodiny,tie dostane od rodicov..ja som proste uz zufala..chcem nieco originalne,ale aj prakticke..

este mi poradili KARIKATURU..

lenoccka

A preco sa ho neopytas co si zela. Ja som nikdy nekupila darcek bez toho aby som sa neopytala dotycnej osoby. Prekvapenia moc neoblubujem, lebo nie vzdy su prijemne. Dohodnite sa spolu, nech si nieco vyberie a pojdes mu to kupit, alebo sa chodte spolu prejst po meste a nieco vyberte spolu... :) urcite sa mu nieco zapaci