Som pokrytec?

Príspevok v téme: Som pokrytec?
peafowl 86

zdravim, v posledných rokoch som si uvedomil (mám 28), ze moje priority vo vzťahu nie su ani nejaká veľká láska, ani sex, ani iné veci ale na prvom mieste je to aby bola partnerka atraktívna, krásna a robila mi tým prestige v spoločnosti, pred známimi a tak, až potom nasledujú tie ostatné veci, podotýkam ze vo vztahu nikdy nepodvádzam, mal som zatial 2 vztahy,.. je to normálne ??? je to tak aj u vás ? úprimne ??

problemm

Chces atraktivnu a krasnu frajerku.... co natom ze bude mat v hlave nasrane vsak?....ci natom ze bude ti kecat do vsetkeho a bude chciet len prachy a prachy.... hlavne ze je najkrajsia pod slnkom....ach jaj...

tarapaca

ovecka, ty si asi celkovo menej chapavy, ze? :D No ze ci mas partnerku, ked si myslis, ze vztah s prazdnou nadobou moze fungovat. :) Ked chces polopaticky, tak ze ci mas tiez taku ako autor a ze ci vam to klape.

0vecka

co je na Tom pokrytecke?? pokrytecke by bolo kebyze vsade vykecavas ako vzhlad nieje dolezity a dolezita je osobnost atd... podla mna je toto skor povrchnost ... neviem preco sa povrchnost povazuje za nieco zle ale ja napr na Tom nic zle nevidim,, a osobne by som sa tym vobec netrapil.

Moireal

"We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like."
Dave Ramsey

Lebo v tomto pripade je tvoja priatelka skor tovar,ktory si kupujes.

Z takychto tendencii clovek raz vyrastie. Niekomu to ale moze trvat aj niekolko zivotov...

ivka113

"ked idete napr. na vianocné trhy s partnerkou/om a držíte sa za ruky, tak predsa to nemôže byť človek za ktorého by ste sa hanbili, musí to byt clovek na úrovni, aby ste boli hrdí na váš vztah"
trošku si to mýliš, pretože byť hrdí na vzťah neznamená byť hrdý, že mám pri sebe výstavný kus, ale byť hrdý, že mám niekoho, koho z celého srdca milujem a s kým chcem prežiť život..
pravdepodobne si sa s takým vzťahom ale ešte nestretol, takže ti držím palce, aby si to raz našiel...
pretože o x rokov, keď už budeš v strednom veku, alebo dôchodca dokonca, čo budeš mať z tých výstavných kusov, čo boli pri tebe? myslíš, že ťa budú ľúbiť až do smrti? že pri tebe ostatnú? wake up...
a posledné...za človeka, s ktorým chodím, za môjho partnera by sa nikto nemal hanbiť, a už vôbec nie preto, ako vyzerá, pretože to je za prvé veľmi smutné, a za druhé, taký vzťah je na figu a nemal by vôbec existovať, pretože k nemu vlastne úprimne nič necítiš....

ivka113

"z mojho okolia viem ze ak si niekto nasiel ne-atraktívnu zenu, tak bol ohováraný"

uf, a to sa ti fakt tak dobre žije, že tvoja existencia, všetko čo spravíš, je ovplyvnená tým, čo o tebe povedia a pomyslia iný? Je to pre teba až také dôležité, že nemyslíš na seba, svoju spokojnosť, len na to, či ťa náhodou niekto neohovára?? no to je dosť ťažký život, viem o čom hovorím, ja som jeden čas myslela podobne, jednostaj že čo si o mne pomyslia ľudia, keď si oblečiem toto, alebo keď poviem hento...
ale vyrástla som z toho :) a prišla som na to, že je to veľmi namáhavé takto žiť, a v prvom rade ZBYTOČNÉ..pretože o niekoľko rokov, keď s tými ľuďmi už nebudeš, tak si povieš, čo som z toho vlastne mal..
mal by si žiť pre seba a svojich milovaných, nie pre iných...

peafowl 86

ja si myslím ze tento "pokrytecký aspekt" má do určitej miery každý z vás, neverím vám ze nie, ved predsa ked idete napr. na vianocné trhy s partnerkou/om a držíte sa za ruky, tak predsa to nemôže byť človek za ktorého by ste sa hanbili, musí to byt clovek na úrovni, aby ste boli hrdí na váš vztah

z mojho okolia viem ze ak si niekto nasiel ne-atraktívnu zenu, tak bol ohováraný