Som pokrytec?

Príspevok v téme: Som pokrytec?
peafowl 86

zdravim, v posledných rokoch som si uvedomil (mám 28), ze moje priority vo vzťahu nie su ani nejaká veľká láska, ani sex, ani iné veci ale na prvom mieste je to aby bola partnerka atraktívna, krásna a robila mi tým prestige v spoločnosti, pred známimi a tak, až potom nasledujú tie ostatné veci, podotýkam ze vo vztahu nikdy nepodvádzam, mal som zatial 2 vztahy,.. je to normálne ??? je to tak aj u vás ? úprimne ??

Dadula56

Blbe to mas v tom, ze si myslis, ze niekoho tak prehnane zaujimas, ze bude okukovat tvoje ulovky, premyslat nad nimi dalsie dva tyzdne a rozoberat to pri kazdom nedelnom obede dalsi polrok. Navyse vacsina ludi nie je na hlavu padnuta, tuto tvoju snahu si vsimmne a potom ta uz ani najvacsia nadhera nezachrani pred tym, ze budes vyerat ako chudacik baziaci po pozornosti.

Sejla

Pokrytec by si bol, keby si si to nevedel priznať. Inak dosť blbé hodnoty podľa mňa, nerozmýšľaš nad budúcnosťou, nechápeš, že krása vekom pominie a že tým ľuďom, ktorých chceš ohúriť, je to ukradnuté, alebo sa s tým budú zaoberať možno tak týždeň a potom aj tak zhodnotia, že máš sliepku s prázdnou hlavou to to ti nikto závidieť nebude. No a ak chceš mať nebodaj deti, tak vedz, že 80% inteligencie sa dedí po matke.

machiatto

v neposlednom rade atraktivita nie je meratelna. a po pravde mne sa viac paci ked sa s ludmi da bavit, ako na ne pozerat.. (pozeram sa maximalne tak na obraz na stene)..
ale tato tema je vymyslena.. zbytocne tu pisat.

zuska-bluzka

myslím, že atraktívna partnerka so vzduchoprázdnom v hlave vie v spoločnosti urobiť väčšiu neplechu ako priemerne pekná baba, ktorá je inteligentná a duchaplná ;) no k takémuto poznatku musíš ešte asi dospieť. poznám pár takých chalanov, ktorí majú pekné baby/milenky, no keď otvoria ústa, tak nevieš či sa smiať alebo plakať a ver mi, že zvyšok spoločnosti (dokonca aj muži) majú chlapov, čo si takúto zavesili na krk za blbcov a sú im naposmech. tiež si asi mysleli ako vyhrajú s takouto "nádherou".

podobny

absolutne nie. nechapem ako si mozes na tom zakladat. ved je to tvoja partnerka, clovek, s ktorym zijes, tak hadam ine veci su dolezite, nez to ako ju vnima okolie. cize to ako ju vnimas ty.

machiatto

A clovek ktory pise na nejake zapadnute forum na internete potrebuje prezentaciu v spolocnosti, cize predpokladam ze tato baba je akurat pre teba?
1.bp.blogspot.com
alebo je to uz zbytocny luxus ?

#

Alebo problém je v tvojom vzhľade lebo väčšina škaredých mužov chce pekné baby ako moji kamaráti niektorí. : D

#

Máš nízke sebavedomiekeď tí ide o nazor okolia na vzhľad partnerky. Mal som jednu takú krásavicu, fakt pekná baba ale časom som zistim ze je s ňou nuda, nemam si čo s ňou povedať a bola veľmi zaujatá svojim výzorom. Mne to liezlo na nervy. Stále meškala na rande lebo bola u kaderníka, nakupovala, nestihla sa nalíčiť. Prosto nuda a otrava. Stále vážna tvár aby si nepokazil a mejkap a účes. Akurát tak vhodná do výkladu ale nie na vzťah.