Som pokrytec?

Príspevok v téme: Som pokrytec?
peafowl 86

zdravim, v posledných rokoch som si uvedomil (mám 28), ze moje priority vo vzťahu nie su ani nejaká veľká láska, ani sex, ani iné veci ale na prvom mieste je to aby bola partnerka atraktívna, krásna a robila mi tým prestige v spoločnosti, pred známimi a tak, až potom nasledujú tie ostatné veci, podotýkam ze vo vztahu nikdy nepodvádzam, mal som zatial 2 vztahy,.. je to normálne ??? je to tak aj u vás ? úprimne ??

doubledog

jasne, je dolezite, aby okolie tvoju priatelku vnimalo pozitivne.
ale zas aby to bola priorita, to je hlupost.
ved ty s nou zijes, to akoze akceptujes babu, aj ked ti nevyhovuje, len preto, ze ju okolie vnima ako prestiznu?
to mas dost blbe, so zenskou travi clovek predsa len dost casu na to, aby toleroval nieco, co mu vlastne nevyhovuje.

Marakuja

Neviem možno že som blbý alebo tak ale podľa mňa by partnerka v prvom rade mala byť atraktívna pre teba a nie pre druhých a pokiaľ sa im neľúbi tak nech sa nekukajú. Neviem v podstate ako vyzeráš alebo z akého zázemia pochádzaš ale pre mňa osobne je láska, porozumenie a rešpektovanie toho druhého viac ako povrchová krása. To že si mal 2 vzťahy na tom nie je nič zlé podľa mňa. Mne môj prvý vzťah skončil bohužiaľ smrťou priateľky :( a druhý skončil akurát teraz ale čo tím chcem povedať aj keď to neboli nejaké TOP modelky ja som sa za nich nehanbil, lebo boli atraktívne pre mňa a druhý to proste akceptovali.