Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neustale infekcie a zapaly zenskych organov

Príspevok v téme: Neustale infekcie a zapaly zenskych organov
sandra5

ahojte uz som zufala neviem uz co mam robit...uz pomaly premyslam nad tehotenstvom ale nie je to take jednoduche ako u ostatnych zien...mam totiz sustavicne nejake zapaly infekcie a problemy s vytokmi atd....najhorsie je ze vzdy ked pridem za mojim gynekologom da mi antibio ibaze tie mi skoro nikdy nepomozu ba este navyse sa mi vyskytnu nejake vedlajsie ucinky z nich a proste nie je to med lizat jest take silne agresivne velke antibio tablety kazdy mesiac skoro...teraz je zima samozrejme som ochorela mala som fest nadchu hlieny sliznicu zapalenu atd...proste chripka a na to som samozrejme hned dostala vytoky a celkove nepohodlie-asi s prechladnutia-aj ked uz som vyuzivala skoro cele balenie cyst control pijem stale vela tekutin hlavne cistu vodu a bylynne caje aj alchemilku nosim denne nonstop ladvinovy pas aj v noci telo sa obliekam stale uz sa bojim aj vystrcit paty z domu umyvam sa len prirodnym gelom bez chemie mydla parfumov farbiv a konzervantov pouzivala som aj roslagin vyplach ale to mi pomoze len kratkodobo vzdy sa mi to po case vrati v detstve som mala velke problemy a bola som aj hospitalizovana so zapalom ladvin a mocovych ciest a od zacatia pohlavneho zivota som asi este nemala normalne zdrave suche obdobie....vzdy som si myslela ze je to normalne ze to maju aj ine zeny ale zacala som si potom o tom studovat a zistila som ze to nie je normalne ani trochu ze normalne je mat sucho a cisto a ja mam stale len vytoky a sem tam aj bolesti...nechcem byt stale na antibio beriem totiz aj epileptika a nemala by som na ne moc uzivat ine lieky a naburava mi to samozrejme crevnu mikrofloru skusila som proste uz asi vsetko aj brusnice jest aj sa snazim zdravo stravovat antikoncepciu neberiem a ani nechcem poradte prosim ci mam ist na urologiu na sono ladvin alebo na imunologiu? neviem ako rozoznam ci mam zapal alebo infekciu a ci je to mocove ustrojenstvo ci je to bakterialna vaginoza alebo nieco ine vdaka moc za rady

gynolact

Skúste používať aspoň dva mesiace prezervatív ja len vtedy mám pokoj. Akonáhle ideme bez tak som tam kde bola podchlatnutie výtoky takže nebudem obmedzovať svoj život ani stravu kvôli niečomu za čo ani nemôžem.Zbytočne budete do seba pchať všetko možné keď vás partner nainfikuje zlyháva prevencia a kadejaké čajíky :) Ale je to len vlastná skúsenosť nemusí to tak vždy byť ale za skúšku nič nedáte

ivanaaaa82

mne rady RNG velmi dopomohli :-) takisto totalna zmena stravy a k tomu ako Sandra5 vravi, ze "vymetacka diabla" :-D tak odblokovanie cakier v tejto oblasti, a neni to ziadny placebo efekt tomu ver!!! samozrejme, je aj vela spekulantov :-/ tak sa ani nedivim, ze takuto alternativu vacsina ludi zamieta.....

este na teba Sandra5 - tak na jednej strane nechces sa pchat tym bordelom ATB a na druhej sa nevies vzdat sladkeho??? :-O tak ja neviem, bud sa toho chces zbavit a mat normlany sexualny zivot a dieta, alebo...?
a tiez prirodne veci ako ti odporucal RNG to neni dozivotne pchanie sa doplnkov, ale je to o niecom uplne inom, ja som si kupovala tieto "doplnky" mimochodom cisto prirodne bez chemie bohuzial az z USA lebon u nas uzasne zdravotnictvo a lekarnictvo o takom asi nechyruje,alebo skor nechce, a mne to pomohlo neskutocne moc :-)
predtym som mavala 8 rokov furt v kuse zapaly mocovych ciest...

sandra5

RNG-podla teba by som teda mala cely zivot zrat len same doplnky vitaminy probiotika a mineraly a ja neviem co este-mam zle pecenove testy-mam uz plne zuby vsetkych doplnkov, z ktorych len priberam a uz som si voci vsetkym vypestovala rezistenciu...plus k tomu jem kazdy den aj svoje vlastne lieky takze ja uz o vitaminoch nechcem ani pocut....pokazila som si nimi celu imunitu!ja som skor chcela vediet ci sa tomu neda zabranit nejak inak ako liekmi...ale vdaka za ochotu...

macka59

ahojte, ja som trpela podobnými problémami dlhé roky, až som sa dostala k fantastickej lekárke - infektologicke v Trnave a skutočne mi pomohlo...trvalo to trochu dlhšie, ale nečudo, veď bol to problém, ktorý sa vliekol dlho a potreboval svoj čas. takže doporučujem INFEKTOLOGA

marleene

No holky moc se vám divím, zvlášť když máte na Slovensku skutečně odbornici na tyhle problémy v osobě Luby Albertové. Proč ji nevyhledáte, když vás to tak ničí?

teguelinka

kablica zlato,ja len hovorím,že nie každý imunolog je dobry,moj priklad som uviedla preto,aby si zakladatelka uvedomila ,kto je dobry,a kto nie :)zlatičko

RNG

Dnes radim kazdemu si zvysovat viralnu imunitu, lebo obieha privela virusov a mnohe si nasli permanentne sidla v nasom tele a pri najmensom oslabeni to okamzite vyuziju. ako na to pozri cez Google.sk pod rng, herpes.
Virusmi zacane ochorenia oslabia telo a uchytia sa v niom rozne sekundarne infekcie, ktore pokracuju aj po vybiti virusu, najma ked lekaro poredpisu atb a tak znicia nasu uzitocnu probioticku floru v crevach, ktora je schopna vytvorit az 70% vsetkych protilatok proti roznym infekciam, tj viac nez je samotne telo schopne. preto odporucam dnes kazdemu brat rozne doplnky , ale najma mikrovlakniny a kvalitne probiotika, samozrejme tiez ine potrebuju doplnok, lebo ich v potrave nemame dost, menujem, zinok, selen jod, vitaminy C E D-3, co ma priamy odraz na zvysenie imunity, okrem ineho, samozrejme.

Vytoky su sposobene hlavne infekciami, ktore sa daju potlacit posilnenim probiotickej flory, tj menej cukrov a bielych muk a viac mikrovlaknin a nasadzovat si pravidelne kvalitne probiotika.To je rada pre kazeho na cely zivot, nie len pri zdravotnych problemoch.

teguelinka

imunolog houby vie,moja imunologička nič mi nepovedala,povedala,že či ma ona vešteckú guľu,aby mi povedala,prečo mi je to ,čo mi je :D tak som sa zasmiala a šla dalej

ja mám tiež neustále výtoky resp.odkedy som začala maž menzes ,uz viac ako desat rokov mám neustále vytoky,ale nič som s nimi nikdy nerobila,tiež som si myslela,že je to normálne a bežné,nakoniec mi aj gynekolog povedal,ze je to bežné uplne,že nech nerobím z toho drámu.Potom som začala mať čoraz častejšie zzápaly močového mechura atdktoré sa mi neustále už tretí rok objavuju,dokonca atb som brala na to dvakrat,co mi vsak na mocove cesty pomohlo boli Brusnice!!! a caj LEROX na mocove cesty !! to pomáha dosť
ja tiež sa obliekam teplo,ladvinoy pas stále,ponozky dvoje,všetko ..
a aj tak som stále chorlavá:(:(
tiež mám problémy aj s gynekologickymi vecami,ale aj s inými,a vkuse vkuse,dávam si na seba pozor a stále ma to chytá ...
momentálne teraz ,už pol roka mám pálenie v pošve ,nikto nevie prečo :D všetky výsledky negatívne,ktore mi robili:) len ojedinele streptokok agalatiae sa im ukázal,ale nic mi na to gyndoš nedal :) že to prejde samo -a už mi to " prechádza samo " pol roka :D:D:D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neustale infekcie a zapaly zenskych organov - Fórum - ZDRAVIE.sk