Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tŕpnutie, nevolnosť, nespavosť, strach

Príspevok v téme: Tŕpnutie, nevolnosť, nespavosť, strach
DavidK

DObrý deň mám obrovský problém. Mám 19 rokov a to čo sa so mnou deje mi pripadá dosť divné. Od poslednej návštevy u doktora a následnom zistení že mám velmi zlé výsledky som nie tak celkom vo svojej koži. Ako náhle príde večer začnú mi tŕpnuť nohy potom to celé ustúpi a následne mi tŕpne len lavá strana tela tak isto je tomu aj v noci nespím len sa prehadzujem aby to ustúpilo ale márne viem nimi hýbať ale len trochu prudké pohyby mi spôsobujú bolesť. Cez deň ma bolieva hlava niekedy sa mi zatočí natolko že vidím len biele bodky vtedy musím zastaviť. V hlave cítim obrovský tlak a srdce si počujem ako keby mal ucho na hrudi niekoho iného. Mávam zlé sny a záchvaty úzkosti proste sa bojím aj keď neviem čoho. Myslíte že je to psychologický alebo fyzický problém? Lebo ja si už neviem rady ľavú ruku aj nohu mám večne studenú a ak sa príliš rozruším či z niečoho dobrého alebo zlého zostane mi zle. Výpadky pamäte a nesústredenosť to sprevádzajú tiež. Prosím poradte mi čo mám robiť alebo akú pomoc vyhladať.

DavidK

Štítna žlaza nadobličky a hypofíza myslím že niečo s týmto bol som na sono ekg rtg a podobne chrbát ma nebolí ani nič chrbticu mám že vraj v pohode neviem ako to vysvetliť. Lieky neberiem žiadne zatial tak sa vyjadril doktor takže je možné že v budúcnosti budem. Mám len ten tlak vysoký benôže to byť od toho ?

redka

ake vysledky mas zle? co ti testovali? beries nejake lieky? HAK?

moze to sucisiet aj s krcnou chrbticou.... ale tazko povedat, malo si napisala...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tŕpnutie, nevolnosť, nespavosť, strach - Fórum - ZDRAVIE.sk