Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tráviace ťažkosti

RNG

Kvasenie v zaludku je z nedostatku zaludocnych kyselin. Dostatocna koncentracia kyselin kvasne a hnilobne procesy v zaludku zastavi.

vicky_025

tak tieto jogurty nejedz, citala som o nich same nechvalne clanky.
aj ked ja by som jogurty a mliecne vyrobky celkovo vyradila uplne
a musli kupovane skus vymenit za normalne ovsene vlocky, kde si sama ked tak prihodis nejake oriesky alebo ovocie

Marty221

Samozrejme, že to mám aj keď nie som hladná, no najhoršie to je keď sa najem. Užívam biopron 9 premium a jogurty väčšinou iba activiu. Viete mi poradiť aj nejaký konkrétny druh cereálií? Ja raňajkujem takmer každé ráno cereálie od emco.

Dr. Colon

A aké probiotiká si skúšala brať? Nie je probiotikum ako probiotikum...na raňajky by som skúsil, ak ti to nerobí problém, kvalitný čučoriedkový jogurt(osobne mám dobré skúsenosti s firmou kozí vŕšok) s ovsenými vločkami (mlyn štúrovo) a čerstvým jablkom bez šupky...možno ti to však nesadne, ale mne to veľmi pomáha na prakticky tie isté (a ešte aj horšie) problémy. Ale ak ťa to škvŕkanie trápi len keď si hladná, a nie aj vtedy, keď sa naješ, tak potom no comment:D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tráviace ťažkosti - Fórum - ZDRAVIE.sk