Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moj jedalnicek

barbana

Super , dakujem za rady , bojim sa trosku viac jest, pretoze milujem jedlo a sladke neskutocne tak chcem aby som si moc neroztiahla zaludok,lebo ja ked sa poriadne najem uz sa neviem kontrolovat:)) ale skusim si dat nieco este namiesti toho mlika .. dakujem

sss111

Tak pomocou tohto jedalnicka sa da,ale budes mat jojo efekt.
Ranajky su dobré,desiatu aj olovrant by som vymenila.Je to velmi málo.Ako desiatku si daj niake ovocie.Obed je dobrý až na tie strukoviny.
Odporucam: ryba+zelenina,maso+zelenina,cottage+zelenina.Tak isto ako aj losos,rozne morske plody..alebo aj ryzove cestoviny
V tvojej strave by mali prevazovat bielkoviny.Ale tak isto aj ine.
Ako olovrant ten cottage neni zly.Ale ja som tiez jedavala cottage 2krat za den a bolo mi z toho velmi zle
odporucam ti na olovrant bud grappefruit,ine ovocie neodporucam.mozes zeleninu vsetku,aj huby su velmi dobre kedze obsahuju vela proteinov.(bielkovin)
To mlieko by som uplne vylucila.Neni vhodne na dietu.Co sa tyka pitneho rezimu 2L vody minialne,rano je super voda s citronom alebo zeleny caj.
Ked mas na nieco chut daj si trocha vlašskych orechov.
Vecera by mala pozostavat viac s bielkovin.Kludne aj tvaroh ale bez jablka.Moze to byt cottage,kuracie maso,ryba.Losos sa neodporuca lebo je na zaludok velmi tazka.Idealne je to na obed.Mozes kludne aj rozne syry ale iba niektore.Ku vsetkemu mozes kolko chces zeleniny.
Hlavne jedz 5 krat denne v intervaloch 2,5hod-3hod.
Prve 2 tyzdne by som ti neodporucala ziadne tmave ani biele pecivo,ked to nedokazes tak iba doobeda.Po 2tyzdnoch zacni postupne pridavat pecivo,spaldove cestoviny ked tak.

barbana

Ved maso mam kadzy den na obed bud kuracie , alebo lososa proste ake je doma maso take mam a pijem vela , len neviem kedy to uz bude vidiet aj trosku po akom case ... tyzden je asi malo co :D ?

nathalia8

no nie je to najpestrejší jedalniček,ale da sa tym schudnut,ale mala by si si aj pridat,a jest aj maso chude-myslim kuracie,ryby,vela tekutin.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Moj jedalnicek - Fórum - ZDRAVIE.sk