Kryolipolyza

jajusaa

mozno ze to nevedia robit vsade tak aby z toho bol aj nejaky vysledok.. ja som bola v Mediskine v Bratislave a vysledok bol evidentny cca 40% po 2 tyzdnoch a zvysok postupne casom.. ja mozem tento sposob odporucit hned a zaraz

nina335

pre:sklxa a kde si na tom prosim ta bola?

pre: A ja ja na tuto metodu nemozem dopustit.. vysledok sa dostavil.. v dnesnej dobe radsej pojdem do dobrej kliniky ako do komunistickej nemocnice...

sklxa

Ja som bola v kozmetickom centre, nezmizol ani cm z objemu, zato mi povolilo spodne brusko a mam ho vypuklejsie. takze uz nikdy

lucifuks

Mediskin sa ako na toto specializuje ci ako?? taketo zakroky inak treba vediet aj robit inak je to risk to nie je predavat pomarance baby

Nina555

ano konecny vysledok treba ocakavat po tych 6 tyzdnov od zakroku... mne sa hlavne na kryopolize paci to ze nemusim dodrziavat ziadnu dietu :) v Mediskine to aj v poho stalo

A ja

Od decembra si to dalo viacej báb z okolia a boli spokojné,ale až po čase,vraj to trvá dlhšie kým sa tuk zničí.Problémy mala len jedna,ale lekárka jej hned dala liečbu,tak to zostalo len na koži,vraj je citlivá na chlad.

moniciatko66

no baby tak vdaka pozerala som o tom tiez aj na nete tak ja sa nato idem dat! v Mediskine v Bratislave to robia hadam s tym maju skusenost

samara2

ja ked som bola na kryopolyze tak mi doktorka povedala ze som stratila 35% a to na mne kedze vazim 68kg dost vidiet..