Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Drevo v posteli?

Príspevok v téme: Drevo v posteli?
Lara.croft

Ahojte dozvedela som sa, že bývalý o mne šíri reči, že som drevo v posteli. Že mať sex so mnou je ako j**** mrtvolu. Som z toho veľmi smutná a kleslo mi aj moje sebavedomie. Mám 19 rokov a on bol môj prvý sexuálny partner. Neviem ale mne sa nezdalo, žeby som bola až také drevo striedali sme 3 polohy... misionára, vtedy som ho bozkávala a hladkala a potom ja na ňom to mi išlo celkom dobre podľa mňa a nakoniec on na mne ale nohy som mala hore. Myslite, že je to so mnou ako j**** mrtvolu ??? :( čo mam robiť nechcem pri dalšom partnerovi byť ako mrtvola ked už tak o mne povedal byvaly :(

naivny123

podla mne je to homosexual.. a tymi recami to len zakryva.. a len sa ti snazi podkopat sebavedomie.
garantujem ti to.
keby mal zenu, tak by nemal cas sirit taketo kecy, cize ju nema, cize je zufaly a preto toto rozsiruje.. lebo nema nic ine na praci.. co znamena ze je pravdepodobne nezamestnany, tym padom nema peniaze ani na prostitutku.. takze je chlapec v totalnej prdeli.. :D HAHAHA :D
klebety... zostanu aj klebetami..

laurora

Lara, dobre, ze uz je tvoj byvaly, lebo je to fakt kreten, ktory si potrebuje zvysovat sebavedomie.
A je nesktocne hlupy, ze o tebe rozprava taketo veci, lebo zhadzuje akurat tak seba, ze nevie ani zenu poriadne rozohnit :) Podla toho co si napisala, drevo urcite nie si, ked bol on tvoj prvy, jasne, ze nemozes byt hned neviem aka dracica, to pride az casom. Dufam, ze tvoj dalsi priatel bude poriadny chlap, nie taktyto kus vola.

Nubia

Iba šikovný milenec vie naučiť pannu ako byť šikovnou milenkou! :)

Keď tak nazbieraš skúsenosti s niekym ďalším. Žiadny zakomplexovaný idiot Ti predsa nebude podkopavať sebavedomie len preto že nemá dostatok chochmesu aby o súkromných veciach držal hubu!

lara.croft

zo zadu ani nechcel a fajku som mu nespravila povedala som že na to treba čas aby som bola pripravena mu to spraviť.... ale ked už som chcela tak sme sa rozišli a zčala to o mne rozpravať

dobrarada123

dotycny je poriadny kus idiota ktory si an tebe vybija komplexy a ty sa tu hanbis za seba ??? hanbi sa za nho nie za seba

a ked mu daco avdi ench to povie tebe nie kamosom

a nema co ohovarat teba zjavne ta nemiluje muz ktory zenu miluje naozaj sa o nej takto nerozprava s kamosmi
nechaj ho je to pako

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Drevo v posteli? - Fórum - ZDRAVIE.sk