Vylucenie z VŠ

ebi777

záleží všetko od vyučujúceho, skús za ním zájsť osobne, že či by si nemohla predsa ísť na opravný zápočet,,, aj vysokoškolský učitelia sú len ľudia, za pokus to stojí

lenicka19

me and me na opravny zapocet budu moct ist le ti ktori zo zapoctov dostanu min. 4 body.. ja som ten druhy zapocet dokafrala tak ze z neho nebudem mat ani 1 bod

PS1 ja nechcem ucitelku podplatit

Skleptik

Ešte to skús. Fakt aj záleží od predmetu, aký robíš. Viem, že kamarát podobne vyletel z odborného-profilového predmetu na čiernom termíne, ale neho tá škola nebavila. Paradoxne potom dokončil bakalára na ťažšej škole. Tam bol motivovaný tým sa učiť tým, že keď to dokončí ma isté miesto a vlastne dosť ho to bavilo...

JessicaI

Na skole urcite mate studijne oddelenie. Tam Ti poradia co s tym spravit. Moja dcera prenasala predmenty 2roky. Myslim,ze o to musela poziadat dekana fakulty.

ebi777

choď osobne za učiteľom, pri ktorom si mala tú skúšku,,,,povedz, že máš vážny záujem spraviť tú skúšku, aby videl iniciatívu z Tvojej strany

me and me

no ale ved mala by si mat este moznost opravnych zapoctov. u nas sa bezne aj na konci tretieho rocnika vylietavalo. ale kazdy zapocet sa dal opravit, bola moznost opravneho, niekde len raz, niekde viackrat a ak ste viaceri nespravili, tak o to skor. normalne chod za vyucujucim a popros o opravak, zvacsa vyhoveju (teda, pisem o STU, vsade to moze byt inak) az na par psychopatov. ale myslim, ze ked povies ako ti na tom zalezi, vyhovoris sa na nejaku indispoziciu (napr. zdravotnu) v case pisania prveho zapoctu, tak ti aj cierny termin daju. ale hlavne, ked si mala prenasany predmet, tak si sa mala velmi tomu venovat, ja som si prenasane vzdy robila prioritne a aj sa snazila pravidelne ucit.
este to fakt nevzdavaj a skus sa informovat, ved zimny semester este neskoncil a zapocty sa dali opravovat aj v skuskovom

lenicka19

ja som ten predmet ktory som teraz nespravila mala povinnost prenesenu do dalsieho rocnika a mi bolopovedane ze ked ho nespravimtak budem vylucena

TinaM

tak posli prihlasku a studuj to odznovu. Mozno ti aj nejake predmety uznaju. Ak ta to bavi a chces to dokoncit, tak si zisti, ako sa to da.