Paretin, Seroxat

Foroyingar

Netreba zabudat na to, ze kazdemu zabera resp. nezabera liek trochu inak. Niekomu moze sadnut Paretin, inemu nie a v tom pripade sa musia skusat dalsie moznosti. Ja Paretin beriem uz nejaky ten cas a zbavil ma toho najhorsieho, ale chce to cas na uplne vyliecenie. Ja som mal uzkostnu poruchu pomerne hlboko zakorenenu, kedze rodicia ani za svet nevedeli pochopit, ze sa nieco deje :) K psychiatrovi som musel dokonca sam od seba, kedze som to uz nezvladal a mozem povedat, ze Paretin po urcitej dobe zabral, ale este to nie je uplne dotiahnute do konca.

kablica

ak nemas v sebe vlohy pre BAP, tak ju paretin vyvolat nedokaze, casom by sa tato vloha pravdepodobne prejavila tak ci onak, pretoze depresie uz zacali

xIrenka

Ahojky,ja beriem paretin uz skoro 2 roky,no moja skusenost je taka,ze na jednu stranu ma vyliecil a na druhu mi tusim pridal dalsiu diagnozu.Dostal ma asi po 3 tyzdnoch z dost tazkej depresie,no ako nahle doktorka zacala zvysovat davky,az na tri tablety denne,prehupol ma do manie.Moja prvotna diagnoza bola anxiozna depresia a teraz mam az vyse roko bipolarnu afektyvnu poruchu,zmiesanu fazu.....ale fakt neviem ci som bipolarku mala alebo som ju len dostala,no kazdopadne paretin vie dobre vyliecit z depresie,len treba brat vhodnu davku...

soffa

neberiem ho ja ale manzel.hej zaciatky ano,otapenost kym si clovek zvykne,ale hlavne je to ze pomohli.hlavne ten seroxat,lebo po paretinu mal hnacky.

soffa

seroxat je drahsi,ale lepsi.paretin je generikum,to znamena aj lacnejsi,ale tam mas viacero vedlajsich ucinkov,hlavne hnacky ..a pri uzkostnej poruche je to velmi dobry liek.