Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

List chalanovi? Je to trapne?

Príspevok v téme: List chalanovi? Je to trapne?
Klaudi DiDi

Ahojte ludia ,
mám takú otázku že , či je trápne poslať list
chalanovi. Mám 19 rokov a som dosť hanblivé dievča aj on že vraj.
Takto pozname sa aj sme sa stretli no nejako to z nás nejde von. No nemyslím tak že lubim ťa a tak. Ale skôr tak že čo si o ňom myslím a ako ho berem a že či by so mnou nechcel chodit ale aspoň byt dobry kamarat. Nechcem ho vistrašiť.
Chcela by vediet váš názor a hlavne chalanou a čo by spravili keby im to baba takto poslala a čo si o nej pomyslia. Ďakujem krásne za každy názor.

Klaudi DiDi

/sewie /Ďakujem pekne a /doubledog/ keby si mal pravdu a /muc /ja v trinastich som tých trapnosti urobila ažaž :D A u mňa bude doručeny určite poslal som ho po kamoške :-)

LILIII

Tak to je pekne od teba ,urcite mu list napis . Mozno sa chalan obava ako by si zereagovala ,kebyze ti on navrhne nieco podobne ,takto aspon nebudete okolo seba chodit ako "nemluvnata" . Drzim palceky ;)

muc

Prvý krát aj posledný som písala chalanovi list keď som mala 13 a ani neviem, či bol doručený ale dúfam, že nie lebo to bolo trápne, teda myslím obsah toho listu :D

sewie

parada, drzim palce, podla mna je lepsie spravit nejaky krok nez sa trapit a premyslat co ak a preco sa to nehybe atd...tak vela stastia! :)

Klaudi DiDi

No on je na tom s gramatikou troška horšie ako :-) ale nevadi ja som to už poslala a dala skontrolovať kamoške a povedala že v pohode. Ma chúda dve hodiny presviečala aby som mu ho poslala. Teraz už len počkať na odpoveď no :-

TinaM

ja som baba a listy mam rada. Aj ich pisem, aj priatelovi. ALE!!!pokial ma chalan nieco v hlave, daj si ten list radsej niekomu skontrolovat, lebo tvoja gramatika ho moze "vistrasit" este viac, ako obsah listu.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

List chalanovi? Je to trapne? - Fórum - ZDRAVIE.sk