Krvácanie zo zadku po veľkej potrebe

Príspevok v téme: Krvácanie zo zadku po veľkej potrebe
kwsk

Dobrý deň, mám taký problém že keď vykonám veľkú potrebu a začnem si utierať zadok tak tam vidno takú svetločervenú krv a trocha to aj nejaký čas štípe ale veľmi krátko a potom to je v pohode do ďalšej stolice. Prečítal som si niečo o nadtrhnutom konečníku a dnes keď som bol na potrebu tak som tlačil iba tak jemne a potom s navlhčením toaletným papierom poutieral a nebolo tam nič. a potom som to ešte umyl s mydlom. No teraz ma to už nebolelo tak neviem čo to môže byť ale asi iba nadtrhnutý? a ešte by som chcel dodať žže keď som sa skúšal pozerať cez zrkadlo tak som tam videl takú malú ranku ktorej keď som sa dotkol štípalo to...
takže viem že to je tá ranka ale je strašne malá a taká ako keby zlúpnuta koža alebo nadtrhnuté. tak skúste poradiť alebo keď si myslíte že je to niečo iné tak napíšte. Budem veľmi vďačný za odpoveď

kwsk

no tak ja hrám futbal a tréning máme tak 1 až 2x + zápas sobotu (teraz v zime máme prestávku) a chodím do posilňovne 3x do týždňa.Aj chodím hrať hokejbal a tak...predsa život v dedine je lepší :D :D tak pohybu mám si myslím že aj dosť :D

philips

Nemali - platilo v minulosti, ked ludia sedavali podstatne menej a mali viac pohybu. Teraz uz mavaju deti diabetes 2 typu. Cize to uz nie take, ako kedysi.

kwsk

tak mám 15 rokov a hemoroidy myslím že by sa nemali objavovať u mladších tak neviem ... to som tiež niekde čítal. a tak keď to neprejde tak pôjdem. a tak keď jemnejšie utieram s toaletným tak tam krv nieje takže...

philips

Môže to byť tá análna trhlina alebo hemoroidy. Nakoľko do tvojho "zadku" nevidím, nemôžem ti povedať čo z toho. Každopádne ak sa bude krv opakovať, tak choď buď k lekárovi alebo do lekárne a kúp si masť Faktu, ktorou si konečník natieraj.