Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co mi pomohlo pri genitalnom herpese

Príspevok v téme: Co mi pomohlo pri genitalnom herpese
sofiaw

Cca pred 2 rokmi som mala prvy krat prejavy herpesu a nasledne sa to opakovalo kazdy mesiac, niekedy aj castejsie.Bola to nesmierna otrava zivota, ci uz sukromneho, intimneho, pracovneho.
Na zaciatku som navstivila svoju gynekologycku / niekolko krat/, ktora len sucho skonstatovala, ze mi nevie pomoct, lebo herpes sa neda liecit , nasledne som absolvovala maraton navstev u imunologicky a kozneho, pricom mi nic - absolutne nic z predpisanych pripravkov nepomohlo v zmysle nejakeho dlhodobejsieho ucinku.
Brala som snad vsetko dostupne na slovenskom trhu. Citala a riadila sa radami Rng, kupovala vsetky prirodne pripravky, ktore som mohla objednat. Nakoniec som nasla certifikovanu lekarku pre tradicnu cinsku medicinu, ktora ma zahltila dalsim mnozstvom rad a prirodnych pripravkov, ktore vobec nepomohli.
Po dvoch rokoch ma jednoducho priatel objednal ku koznemu vo Viedni, obycajnemu statnemu lekarovi a ten mi predpisal Viropel/ 1tabletku denne na 1rok- uz ho beriem pomaly 5. mesiac a zatial som nemala ziadne priznaky. Tak mozno pomoze aj dalej ;)

Babulacka

Tejto pliagy sa uz nikdy nezbavite dievcata. Je namieste aj prestat striedat partnerov (ak casto menite). Chodte do vztahu s niekym, s kym ste si viac iste, lebo inak sa nakaza siri hore dole....
Hoci sa GH nezbavite, ostava vam v tele navzdy, ide o to, ci dovolite chorobe opat prepuknut, alebo ju potlacite a navonok nebude vidno. Treba si zvysovat imunitu vsetkymi moznymi dostupnymi prostriedkami. Cize v niecom ma pravdu Agnes a v niecom RNG. Pozor vsak, nie je pravda, ze ludia cely zivot beru nejake lieky a nemaju problemy s pecenou. TO sa Agnes mylis...mnohokrat ti ludia ani len netusia ako maju pecen znicenu a zistia to az vo vyssom veku, kedy pecen zacne pomaly odchadzat. Preto treba lieky brat len isty cas a nahradit ich (az sa prejavi ucinok) doplnkami vyzivy (kvalitnymi, na to tu je RNG, aby poradil. Nie kazda firma ma kvalitne doplnky, tak si treba nastudovat, co si kupit). Imunitu treba drzat na uzde, nedovolit jej, aby polavila a potom sa vam choroba nerozvinie

anonymka2222

Ahoj,

U mňa bol genitálny herpes prvý krát minulý rok 2013 vo februári. Bolo to niečo hrozné myslela som, že to psychicky nezvládnem nakoľko som na internete našla veľa článkov. Môj gynekokóg mi dal antivirotiká a mastičku Bactrobal. Asi po 5-6 dní GH zmyzol. Na doporučenie som navštívila Imunológiu a kožné. Na imunológii mi predpísala injekcie(Polyoxidonium každých 14 dní jedna injekcia) na podporu imunity a tablety Isoprinosine, ktoré beriem do dnes (1 ráno a 1 večer). Po prvom mojom GH sa znova objavil cca po 2 mesiacoch, ale iba asi 2-3 pupáčiky a vôbec to nebolelo ako pri prvom. Aj tak som zašla ihneď ku gynekológovi a dal mi znova lieky. Asi po troch dňoch zmyzol. Od vtedy do dnes som GH nemala a verím, že už nikdy mať nebudem. Moja kožná lekárka mi za každým keď ju navštívim povie, aby som si neprivolávala niečo čo nikdy mať nebudem. Z mojou diagnózou som sa už zmierila a verím, že to bude v poriadku.

anonymka2222

Ahoj,

U mňa bol genitálny herpes prvý krát minulý rok 2013 vo februári. Bolo to niečo hrozné myslela som, že to psychicky nezvládnem nakoľko som na internete našla veľa článkov. Môj gynekokóg mi dal antivirotiká a mastičku Bactrobal. Asi po 5-6 dní GH zmyzol. Na doporučenie som navštívila Imunológiu a kožné. Na imunológii mi predpísala injekcie(Polyoxidonium každých 14 dní jedna injekcia) na podporu imunity a tablety Isoprinosine, ktoré beriem do dnes (1 ráno a 1 večer). Po prvom mojom GH sa znova objavil cca po 2 mesiacoch, ale iba asi 2-3 pupáčiky a vôbec to nebolelo ako pri prvom. Aj tak som zašla ihneď ku gynekológovi a dal mi znova lieky. Asi po troch dňoch zmyzol. Od vtedy do dnes som GH nemala a verím, že už nikdy mať nebudem. Moja kožná lekárka mi za každým keď ju navštívim povie, aby som si neprivolávala niečo čo nikdy mať nebudem. Z mojou diagnózou som sa už zmierila a verím, že to bude v poriadku.

Agnes998

Super ze ti konecne nieco pomohlo, musela to byt otrava. Kludne ber tie lieky dalej ak ti pomahaju, vobec ti nemusia znicit ziadne vnutorne organy. Kolko ludi musi brat rozne lieky cely zivot a ziju normalne, neznici im to pecen ani nic. V tvojom pripade to ale nebude potrebne, citala som, ze jeden muz maval herpesy tiez kazdy mesiac, potom bral rok antivirotika, potom to vysadil, napriek tomu mal niekolko dalsich rokov pokoj. Imunitu si tiez mozes zvysovat, ale antivirotika posobia najlepsie. Doplnky vyzivy mozu byt fajn, ale ak je nejaka choroba vo vaznejsom stave, nezvyknu zaberat, vtedy pomoze len klasicka medicina. Doplnky treba brat fakt len ako doplnok, maju to aj v nazve

RNG

Antiviralne chemicke lieky sa nemozu brast dlhodobo, lebo poskodia pecen. Viropel/valacysloclovir/valtrex su na kratkodobe pouzivanie, inac znicia pecen a ladviny
justherpes.com
Proti virusom si treba zvysovat viralnu imunitu, cfo sa da hromadou doplnkov, pozri cez Gogle.sk pod rng, herpes.
Doplnkov treba brat viacero a casom obmienat. Doplnky su lekarmi schvalene na volny trh, kde prva podmienka je neskodnost.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co mi pomohlo pri genitalnom herpese - Fórum - ZDRAVIE.sk