Ako zistim že sa iba hra?

Hrac

mojpohlad otvor si prirodovedu alebo prirodopis ak uz si to mal na skole a poprecituj o zvieratach, ktore ziju monogamne cely svoj zivot. Takych druhov najdes mnoho. ;-)

TinaM

Ale predsa len mi jedna vec napadla-ak ta pocuva a aj sa ta pyta na tvojich znamych, rodinu, ak sa mu na nieco stazujes, tak ti aj odpovie...jednoducho ak sa o teba zaujima, tak ta vypocuje a aj sa s tebou porozprava. Ak chce len sex, je schopny sa tvarit, ze pocuva, ale pravdepodobne ti nic k veci neodpovie a uz vobec sa ta nebude na nic pytat.

TinaM

nechce sa mi filozofovat, tak napisem nieco k veci. Podla mna to pocas prvych tyzdnov ani nemas sancu zistit. A potom neskor, ked to aj zistis, uz je aj tak neskoro, lebo si sa aj tak uz namotala.

mojpohlad

V prirode laka samec napr. vystavovanim peria, zavyjanim a podobne. U ludi sa to nezmenilo, muzi oblbuju zeny vselijakym moznym spravanim sa. Od zmurkania, cez lichotky, snaha ju niekam zavolat von, niecim ju ohurit, atd.

Ale ciel je stale prosty => oplodnit

Samica proste vyzaduje predtym ceremoniu a vitazovi da :D

Je to vlastne komicke a medzi ludmi to tak funguje aj nadalej...ale s tym rozdielom, ze tento proces nemusi prebiehat hladko kvoli nedorozumeniam na zaklade vyspeleho myslenia ktore som uz spominal - manzelstvo, city, laska, moralka, predsudky, racionalne uvazovanie prebijajuce pudy, atd. Nizsie zivocisne druhy to maju vlastne jednoduche a priamociare, pretoze vyspelym uvazovanim neovplyvaju a tak ich vlastne nic nebrzdi v uspesnej realizacii svojich zivotnych pudov a potrieb. Ludia dostali rozum a to je dovod, preco sa psychiky trapia :)

Sejla

Jezisi, "milujem" taketo teoreticke kecy... Tiez nam bolomna rozdiel od zvierat dopriate sebauvedomovanie a schopnost posudovat svoje ciny a ovladat pudy a aj tato vlastnost, ktora nas odlisuje od zverov (niekoho viac, niekoho menej), potrebuje byt uspokojena a su taki, ktori su za nu dokonca radi a prinasa im viac a trvalejsieho stastia, nez uspokojovanie primitivnych pudov.

piskvorka

Mojpohlad, je na kazdom, ci sa povazuje za cloveka alebo za zviera. Chod oplodnovat samicky kozy, psa, kona, ak mas potrebu.

mojpohlad

Chces snad popriet to, ze na konci celej tej interakcie medzi muzom a zenou je sex ? :)

A ohladne toho sexu:

Sexualna monogamia je neprirodzena. Je to bullshit, ktory vznikol v mysleni vyspelych ludi. Je od prirody dane, ze samec ma potrebu oplodnovat viac ako jednu samicu. Len ludia si to vo svojom mysleni navzajom zakazuju, pretoze v ich mysleni casom vzniklo uvazovanie ako napriklad - city, laska, moralka, predsudky, atd.

Vysledok toho je ze ludia su furt nestatni. Aj v tom najlepsom manzelstve sa objavi kriza, ktora je zavinena sexualnou interakciou s inym partnerom.A pokial sa neobjavi, je len dobre zatajena :) Raz som sa rozpraval s asi 90 rocnou ale vitalnou starenkou vo vlaku a v teme doslo aj na jej neboheho manzela. Zili stastne cely svoj zivot, ale ked som sa jej opytal ci jej bol niekedy muz neverny, tak po dlhsom vahani a odmlcani sa s usmevom prikyvla ze ano.

phoe

No a toto je typický pohľad chalana dnešnej doby. Šanca že ten tvoj patrí k tejto skupine je 80%. A to som optimista.