Zateplovanie uspora alebo business

Príspevok v téme: Zateplovanie uspora alebo business
soha

Prosim o vyjadrenie a obhajobu argumentami ohladom zateplovania.Z mojho pohladu zateplovanie v bytovok.12poschodovom bytovom dome pri prepocte uspory za teplo za rok a naladov na zateplovanie vycgadza ako megapodvod a vynikajuci dozivotny zarobok pre niekoho.Rocny naklady su 9.000sk /rocne a to povdobu 15rokov co je absurdne.Ak sivdam na vahu uspory tepla za zimu a naklady vychadza ako poriady o eb a vynosny zisk pre niekoho.Mozno ze je teplejsie ale nejde zaroven o ziadnu usporu ak si prepocitate kolko rokov mate za to platit.Myslim niektory si len zabezpecili dobry prijem po dobu viacerych roov.Nesuhlasim ze ideco usporu ak si vsetko polozite na vahu.Precokazdy sihlasi so vsetkym?Podobny nazor mam ohladom umelohmotnych okien ktore maju len 30 rocnu zivotnost drevo ostane drevo so svojimi vynikajucimi vlastnostami.Sokuje ma ako kazdy alebo vacsina podlahne davu.Pritom sposobuje plesne a vzduch v izbach sa neda porovnat v izbe kde su okna z dreva.V zivote by som si umelohmotne okna nedala aj ked z estetickeho hladiska vyzeraju skvele a tesnia lebo v mirstnosyiach sa neda duychat.Som.zvedava ledy o kolko rokov sa bude hovorit o negativach a zbytocnosti zayeplovania a umelohmotnych okien.Vidim ze ludia sa spravaju sposobom uz vacsina tak aj ja sa k tomu prisposobim a dam si to.

Prosim o vyjadrenie za a proti a ci ide o ozajstnu isporu alebo si len niekto zabezpecil prijem na niekolko rokov.o 30rokov budeme platit za to aby dali dole zateplovanie????