Najskôr ma miloval a teraz ma nenávidí

Príspevok v téme: Najskôr ma miloval a teraz ma nenávidí
Serena

Ako je možné, že chlap, ktorý ma ešte nedávno miloval a zniesol by mi aj modré z neba, ma teraz tak strašne nenávidí len preto, že som sa s ním rozišla? Nič zlé som mu nespravila, len som jednoducho necítil, žeby bol ten pravý. Chcela som sa rozísť v dobrom. Chcela som s ním zostať kamarátka. Ale on ma začal neskutočne nenávidieť. Je to takto pri každom rozchode? Prečo je to tak?? Ako tomu možem pomôcť?

Marakuja

No záleží podla mňa na tom ako dlho ste boli spolu a ako si mu povedala že sa sním chceš rozísť. A pri každom rozchode to tak určite nie je. S vlastnej skúsenosti ti môžem povedať že so mnou sa priateľka rozišla po 6 rokoch a osobne voči nej nechovám žiadnu nenávisť len momentálne potrebujem čas na to aby som to všetko vstrebal a všetko si urovnal poprípade hlboko pochoval k nej lásku preto sa snou teraz ani nestretávam ani nepíšem aj keď aj ona mi povedala že chce ostať kamarátka. Samozrejme že každý chlap to prekonáva inak toho tvojho nepoznám takže nemôžem povedať ako to cíti on. S tvojej strany by som asi nerobil teraz nič proste sa neozývaj ani nič také chce to všetko čas a buď potom ostanete kamaráti keď to prekoná alebo spolu už neprehovoríte.