Vôňa

Príspevok v téme: Vôňa
mel:)

ahojte. Potrebovala by som radu. Často keď idem okolo nejakej baby tak strašne krásne voní.. ale nie tak 'umelo' ale proste krásna príjemná a jemná vôňa, a ja neviem ako docieliť takú vôňu :( Použivala som aj telové mlieko, ale žeby to nejako pomáhalo. Prosím poraďte mi ako na to, poprípadne nejaký produkt.. Ďakujem

zuzi74

ektoplazma, kazdy parfem na sebe citime ak je novy, ale po case sa otupi cuch a prestaneme citit sami seba...keby sme necitili ten "spravny" parfem, tak si nevieme v parfumerii vybrat:-)

ektoplazma

Myslím si že tak isto niekomu voniaš aj ty, akurát ty to necítiš, lebo je to pre teba prirodzené...to sa aj tak nejako hovorí že správny parfém je ten, ktorý na sebe necítime...veď keby aj, to by bol po pár hodinách bolehlav :D

nathalia77

ved sa jej spytaj,aku vonu používa,pochval jej ju,tak sa dozvieš čo chceš,a možno aj získaš kamarátku:)

zuzi74

Kazde telo ma svoj prirodzeny pach a my ti tu mozeme radit produkty ake chceme, uplne inak to moze vonat na tvojej pokozke.

LILIII

sprcha + telove mlieko (nejake vonave podla tvojho vyberu) +deodorant + ciste pradlo(avivaz) + parfem
( ja mam momentalne oblubenu Calvin Klein - Down Town
Od kate moss taka v ruzovom neviem ako sa vola a chloe su fajn a este tato www.fragrantica.com