Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priatel

Príspevok v téme: Priatel
emanuelaaa

Mam priatela sme spolu 10 mesiacov Ide o to ze v poslednom case ma zanedbava sice je so mnou ale venuje sa uplne odlisnym veciam vsetkwmu len nie mne. Ked je u mna je bus na pc alebo pozera tv nevenujem mi pozornost. Ked som mu povedala co so myslim ze preco si ma nevsima zacal kricat a hocorir ze preco ho zasa obvinujem musela prisr az moja mama lebo ho pocula.kricat proste ja mu vo vsetkom pomaham aj financne ked to potrebuje dala som mu u dost penazi ale ziadna vdaka z jeho strany prednejsie su mu zaluby neviem co uz robir poradte.

MultiLevel

emanuelaaa, zjavne si doma nepoznala spravny priklad fungujucej rodiny, bud tam chybal otec, alebo bol nasilnik, alkoholik, prosto nieco za tymto tvojim spravanim je a pochadza to z rodiny, ktora ta formovala (ak sa mylim, ospravedlnujem sa). Potrebovala by si psychologa, ktory by ta naviedol na spravnu cestu, ako si vybrat muza a celkovo ako najst urcitu sebauctu, ktora ti velmi chyba. Bude to tazke, lebo to nie su veci, ktore sa zo dna na den zmenia. Ale da sa to a je to len na tebe a o tom, ako si ochotna sa zmenit.
Ked to neurobis, ked nepochopis kde je chyba a nezmenis sa, VZDY budes stretavat tento typ muzov a budu ta len a len vyuzivat.

Dadula56

Emanuela, ked skutocne tak nutne potrebujes chlapa, ze si musis vydrziavat podobny pripad, co len sedi na gauci, berie od teba bez mihnutia oka peniaze, vrieska po tebe a celkovo dava vsemozne najavo, ze si mu uplne ukradnuta, tak s nim pekne zostan. Lebo pri takej povahe, aku mas ty teda submisivita a neschopnost samostatnej existencie, to klasicke "aby som nebola sama", budes nachadzat iba presne taketo typy muzov. Rozides sa s tymto, pride dalsi, ten ta moze aj mlatit, ale stale budes mat ten refren "aby som nebola sama". Kazda normalna by ho uz poslala prec. Ak by sa s nim predsalen rozisla, navstiv psychologa, potrebujes sa dat dokopy, lebo ak si toto nechas robit potrebujes pomoc zvonka.

similar

z toho co tu pises, to vyzera tak, ze ta vyuziva. a mozno si len zvykol na tvoju prilisnu ochotu. do vztahu by mali obaja nieco davat, nie len brat.

Maoam

a co takto sa spamätat a tu dovolenku zrusit, ak mas moznost, alebo ked ju uz calujes, tak chod aspon s niekym, s kym bude prca, dobra kamoska alebo tak

vebe

Neviem ako je to v skutocnosti, su to len informacie od teba, ale ked takto reaguje po 10 mesiacoch, teda kdesi na zaciatku vztahu, tak necakaj ze bude niekedy reagovat lepsie. Ty musis sama vediet ci vas nieco spaja a ci je nejaky dovod preco si s nim.

emanuelaaa

Bojim sa ze spravim chybu a budem sama mame teraz aj naplanovanu dovolenku na ktorwj sa mi zasa nebude venovat predpokladam

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priatel - Fórum - ZDRAVIE.sk