Iba na mlieku !?!

GoFruit

Barbara, ako to myslis s touvahou ze pojde hore? Ako po "diete" z jablk? Ano vzdy ti pojde po kazdej diete vaha horeak zzacnes jest "normalne" teda ako pred dietou. Po takejto zdravej "diete" - nerada to tak nazyvam lebo to uz nie je dieta ale pre ulahcenie vysvetlovania - sa ale vacsinou stane, ze clovek uz neprejde na tu uplne nezdravu stravu aku mal povodne. Odlahci ju. Zaradi predsalen viac toho ovozelu a znizi rijem inychnezdravych veci. Ale vsetko je na tebe.

GoFruit

Kolko vazim?
Ty vies aka je ta spravna vaha?
Lebo u mna je to ta pri ktorej sa citim skvele.
Mam 172 cm a naposledy v lete 55 kg ale teraz citim ze som zas schudla nakolko to neviem. Mozno na 51 ako som mala pred otehotnenim. Uzjem zas menej orechov a je to ovela lepsie.

GoFruit

Nikdy to nerob ked sa bojis. Nie si na to pripravena. A dopadneto zle lebo tvoje obavy sa zhmotnia. Asi by si si mala o tom najprv nastudovat a byt presvedcena ze to je to najlepsie co mozes pre seba spravit a potom sa ti bude darit.

Phoe ty zartujes? Ci mam zdravotne problemy z tejto stravy? Nie prave naopak. Odisli mi vsetky zdravotne problemy ktore som si vyrobila na beznej strave. Konecne si uzivam uplne 100% zdravie, konecne som sa zbavila gynekologickych problemov, zapalov moc. ciest, zapchy, aftov, a xyz dalsich veci. Konecne fungujem s kopcom energie a to este kojim uz pomaly 3 roky. Na tejto strave som od 2009 ale mala som koncom tehotenstva a par mesiacov po porode obdobie ked som jedla sem tam 1 varene jedlo denne - vegetarianske. Aj to len preto ze som nemala cas zhanat ovocie co je tazsie ako ist do supermarketu a nakupovat ten krasne zabaleny lakavy tovar bez zivota.
Je uzasne sledovat ako funguju predsudky u ludi co to nikdy neskusili len poculi ze je nezdrave jest same ovocie.

phoe

GoFruit, koľko vážiš ? Pri takej strave, nemas žiadne zdravotné problemy, ked ješ len ovocie? Kolko rokov takto fungujes ?

Barbana

Idem to pozdriet , len aby to nemalo efekt toho ze mi vaha pojde smerom hore.. najprv skusim ocistnu jablckovu kuru teda par dni ale bojim sa toho ze si telo zacne ukladat vsetko potom lebo bude zrazu dostavat menej ...

redka

obcas mi chybalo teple jedlo proste... varene ci pecene zemiaky... polievka z hokaido... aj masko... mne robilo zle hlavne pecivo, sladkosti, a alkohol.... jak som toto vyradila alebo aspon znizila, hned mi bolo lepsie.... mam kvalitny odstavovac omega 8006 takze si robim stavy... nie tak casto ako ked som bola vita ale par krat za tyzden... ono ja som skor zeleninova ako ovocna... ovocie mi tak nejde ako rozne zeleninove salaty... aj preto mozno som nemala tak vela energie... lebo ovocie je hlavne o energii a zelenina o cisteni a budovani... mne teraz vyhovuje styl nejest nic mucne, nepit alkohol, nejest sladkosti z obchodu (len to co si sama doma pripravim napr. zmiesam tahini, karob, med a kokos a mam mnamku) jem maso ale menej ako kedysi, vyhybam sa ale spracovavanym masovym vyrobkom, jem domace vajcia, maslo, bravcovu mast (vacsinou na varenie)... kazdy den jem kokosovy olej... na ranajky vacsinou mavam quinou so skoricou, kokosovym cukrom a kokosovym olejom... to sa mi este zatial neprejedlo... no a jem hodne hodne zeleniny... hlavne surovej no nevyhnem sa ani takej na panvicke osmahnutej, pecenej, varenej, parenej... vela zelenych listov akychkolvek.... ak som niekde v restike tak sa snazim dodrziavat principy delenej stravy... teda ak uz mam maso tak k tomu len salat - ziadna priloha typu ryza, zemiaky cestoviny a pod.... ale niekedy zhresim to je jasne... zas nie som az taka prisna na seba, lebo viem, ze ked nedam telu to co chce, tak si to potom vyziada inokedy a mozno si toho vezme viac,,,

Barbana

A kde najdem tu tvoju temu? Nie som extra tucna mam 168 a 60 - 62 kg podla toho co jem cez den , ale mavala som min . o 5 - 6 kg menej,preto zacinam vymyslat a riesit taketo diety typu mlieko .... ja by som si potrebovala nieco nastudovat a dtzat sa toho aby som bola zasa oka a mam iba 22r.

GoFruit

Velmi jednoducho. Jedz 3 krat denne ak nevydrzis 4 max. len surove ovocie a zeleniny nie vela. Pi cistu vodu ale nie po jedle. Najlepsie pol hod pred jedlom. Na surovej strave sa telo cisti takze voda pomaha zbavovat sa toxinov a ak mas plnsiu postavu toxinov mas vela lebo sa ukladaju prave v tuku a vode.
Davaj si velke porcie v pobode, neobmedzuj sa. Je to len myt ze sa z ovocia pribera. Alebo musi mat clovek daky problem. Lebo bezne to nie je. Ak ta zaujimaju jedalnicky tak ja som ich dost uviedla v mojej teme vitarianske dennicky.
Proste si daj na ranajky napr par bananov a pomarancov. Na obed par kaki alebo co zozenies a na veceru pokracuj. Ak nevladzes tolko ovocia a prepadaju ta chute na slane tak si sprav na veceru velky zeleninovy salat s cim len chces. Mozes si spravit zalievku nan z rajcin a manga a datli a cibulky ci pazitky.
Alebo je uzasne dat si kuru jedenia iba jablk 3 az 4 dni. To sa tak vycistis.
Alebo byt 3 dni len na ananasovych stavach - cerstvych nie ten odpad v krabiciach.
Na takomto jedeni je super aj to ze LIECI ZAVISLOST NA JEDLE. na beznom jedle. A vyzivuje bunky a tvoje telo spieva a konecne zije a nechradne.
Len si o tom nieco precitaj hoc aj v mojej teme. Lebo napr. mnoho ludom sa na tejto strave nedari lebo jedia velmi malo. 1 banan na ranajky, na obed pomaranc a jablko a dovecera idu skapat maju nedoatatok energie....
Ako spoznas ze to robis spravne? Mas energiu za dvoch minimalne, ini su unaveni a ty by si skakala od radosti a mevies co s energiou. Vtedy sa sstravujesspravne.

Ja to viem porovnat lebo ked robime s muzom to iste. Ja mam kopec energie a on je hned unaveny. On sa stravuje vegetariansky az vitariansky. Alevacsinou ma 2 varene jedl denne. On si potrebuje oddychnut a frcim.