Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnutie

Príspevok v téme: Chudnutie
Swetlus

Ahojte, potrebovala by som poradiť... v poslednom čase som v jedení ako odtrhnutá z reťaze..dosť som pribrala...dnes som sa pozerala do zrkadla a nechápala som ako som mohla tak pribrať.. viem že najúčinnejšie bude cvičiť vo fitku a hlavne obmedziť niektoré jedlá...prijala by som pomocť od niekoho skúseného..vytvoriť nejaký jedálniček, čo jesť, čo nejesť... budem vďačná za všetky odpovede :/

cicusik456

peps totalny suhlas niekedy treba prirode pomoct.. tiez som tip zeny co neschudne ani kilogram napriek tomu ze dodrzuje poctivo dietu... mne napriklad neskutocne pomohli tabletky garcinia cambogia brane nalacno.. niekto hovori ze je to hlupost ale ja som velmi pekne schudla vdaka tomu

peps8

Mám 20, pravidelne športujem, ale váha mi ostala stáť na jednom bode. Nech som sa snažila akokoľvek, polroka som s ňou nemohla pohnúť. Bála som sa Vianoc, tak som sa rozhodla vyskúšať dosť bláznivú vec - tabletky na chudnutie. Na stránke -odkaz odstránený- som našla zľavu 25%, tak som si povedala že to vyskúšam. Prvý týždeň bez výsledkov som bola riadne naštvatá, no po 3týždňoch užívania 5kg dole! Niekedy treba prírode pomôcť ;)

Emilien

Ja som si práve objednala produkt o ktorom je veľa recenzií na ebay.
Tak som zvedavá, malo by to byť 100 % prírodný produkt s podporou antioxidantov takže sa teším. Už dlhší čas je to na ebay ale už aj u nás sa to dá kúpiť. www.prirodne-chudnutie.sk

Ako náhle to príde dám Vám vedieť ako to dopadlo.

zienocka444

pripajam sa k prispevkom tu... a hlavne jest pomaly pretoze vtedy clovek aj zje menej ako ked jedlo hlce... a cukry su strasne na priberanie... na to pozor.. ja som vysadila skladkosti a krasne sa mi vycistila plet a aj chudnem

agatakopecna

Mne sa v tínedžerských rokoch osvedčilo vynechávanie večere každý druhý deň. Zhodila som 19 kil a cítila som sa lepšie. Samozrejme, každý ma iný organizmus a teda nejaký univerzálny trik či tip na chudnutie nejestvuje.

RaMes

Pridať šport a upraviť stravu, to vie odporučiť každý. Veľa záleží ale, ako často budeš športovať a aký druh športu budeš vykonávať. Podľa toho aj stravu upraviť. Ak budeš chodiť do posilky a poctivo makať na sebe s činkami a vlastnou váhou, tak potrebuješ viac sacharidov, ako keď budeš chodiť behávať miernym tempom. Ak športovať nejak často neplánuješ, tak obmedz sacharidy, aby si ich jedla maximálne 150g a váha pojde o niečo dolu. Obmedz jednoduché cukry (cukor,med,ovocie atď) a jedz len komplexné sacharidy (ovsené vločky, celozrnné pečivo, hnedá ryža). Pridaj bielkoviny a tuky, tie ťa zasýtia na dlhšie a dodajú telu aj živiny. Tvoj častý hlad može byť spôsobený nadmernou konzumáciou jednoduchých cukrov, ale aj kvôli nedostatku minerálov a vitamínov. Ťažko je to takto zhodnotiť a nejak účinne ti poradiť.

denisaf

ahoj :) ak ti mozem poradit tak urcite ranajky maj najbohatsie... obed tak normalne -kuracie maso,ryby,zelenina,ryza+ polievka a vecera malo a lahka... mne padlo brucho ked som prestala jest po 18tej...

sabinka124

kamaratka brala lipoxal asi tak v polke diety, vravela ze to po nom islo ovela rychlejsie, kazdopadne jej to velmi zavidim kedze vyzera velmi dobre, snad aj ja raz budem mat take odhodlanie :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk