Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Chudnutie

Príspevok v téme: Chudnutie
Swetlus

Ahojte, potrebovala by som poradiť... v poslednom čase som v jedení ako odtrhnutá z reťaze..dosť som pribrala...dnes som sa pozerala do zrkadla a nechápala som ako som mohla tak pribrať.. viem že najúčinnejšie bude cvičiť vo fitku a hlavne obmedziť niektoré jedlá...prijala by som pomocť od niekoho skúseného..vytvoriť nejaký jedálniček, čo jesť, čo nejesť... budem vďačná za všetky odpovede :/

Otto

namiesto čokolády si dajte mrkvu alebo jablko a večer pri televízii si radšej klepnite po prstoch. A jedlo si vždy nakladajte na tanier a nepridávajte si - budete mať lepší prehľad, koľko ste zjedli

Romanaaa

Mne pomohlo, keď sme začali chudnúť s manželom. Spoločne sme sa držali, aby sme po večeroch mlsali, chodili sme spolu behávať a vzájomne sme si pomáhali, aby sme to nevzdali. a obaja sme úspešne zhodili a beh sa pre nás stal príjemne stráveným časom vo dvojici

SSara

Pokiaľ nemáte nejaký zdravotný problém, schudnete jedine tak ak príjem bude nižší než výdaj - to znamená, že keď viac jete, musíte viac športovať. Najlepšie je dodržiavať pravidelné stravovanie 5 krát denne, nejes´t neskoo večer vylúčiť pečivo, sladkosti, mastné ťažké jedlá a veĺa sa hýbať. Prípadne možete pridať aj nejaké lieky na chudnutie, poraďte sa v lekárni. Alebo si zaplaťte osobného trenéra a dietologa a riaďte sa ich radami. Všetko sa dá, len treba chcieť

danielson33

myslim že tu je kopec dobre mienenych rad. Ak to chceš zjednodušene a priamočiaro napiš. no v prvom rade musiš chcieť aj niečo preto urobiť nie len sa sťažovať a vyplakavať

sannko

z mojich skusenosti. vyrad komplet sacharidy. ketonova ketodieta.
zvys prijem bielkovin a zdravych tukov.
ak to poctivo dodrziavas, prebieha ketoza a kila idu rychlo a jednoducho dolu

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk