Chudnutie

Príspevok v téme: Chudnutie
Swetlus

Ahojte, potrebovala by som poradiť... v poslednom čase som v jedení ako odtrhnutá z reťaze..dosť som pribrala...dnes som sa pozerala do zrkadla a nechápala som ako som mohla tak pribrať.. viem že najúčinnejšie bude cvičiť vo fitku a hlavne obmedziť niektoré jedlá...prijala by som pomocť od niekoho skúseného..vytvoriť nejaký jedálniček, čo jesť, čo nejesť... budem vďačná za všetky odpovede :/

peps8

Mám 20, pravidelne športujem, ale váha mi ostala stáť na jednom bode. Nech som sa snažila akokoľvek, polroka som s ňou nemohla pohnúť. Bála som sa Vianoc, tak som sa rozhodla vyskúšať dosť bláznivú vec - tabletky na chudnutie. Na stránke -odkaz odstránený- som našla zľavu 25%, tak som si povedala že to vyskúšam. Prvý týždeň bez výsledkov som bola riadne naštvatá, no po 3týždňoch užívania 5kg dole! Niekedy treba prírode pomôcť ;)

Emilien

Ja som si práve objednala produkt o ktorom je veľa recenzií na ebay.
Tak som zvedavá, malo by to byť 100 % prírodný produkt s podporou antioxidantov takže sa teším. Už dlhší čas je to na ebay ale už aj u nás sa to dá kúpiť. www.prirodne-chudnutie.sk

Ako náhle to príde dám Vám vedieť ako to dopadlo.

zienocka444

pripajam sa k prispevkom tu... a hlavne jest pomaly pretoze vtedy clovek aj zje menej ako ked jedlo hlce... a cukry su strasne na priberanie... na to pozor.. ja som vysadila skladkosti a krasne sa mi vycistila plet a aj chudnem

agatakopecna

Mne sa v tínedžerských rokoch osvedčilo vynechávanie večere každý druhý deň. Zhodila som 19 kil a cítila som sa lepšie. Samozrejme, každý ma iný organizmus a teda nejaký univerzálny trik či tip na chudnutie nejestvuje.

RaMes

Pridať šport a upraviť stravu, to vie odporučiť každý. Veľa záleží ale, ako často budeš športovať a aký druh športu budeš vykonávať. Podľa toho aj stravu upraviť. Ak budeš chodiť do posilky a poctivo makať na sebe s činkami a vlastnou váhou, tak potrebuješ viac sacharidov, ako keď budeš chodiť behávať miernym tempom. Ak športovať nejak často neplánuješ, tak obmedz sacharidy, aby si ich jedla maximálne 150g a váha pojde o niečo dolu. Obmedz jednoduché cukry (cukor,med,ovocie atď) a jedz len komplexné sacharidy (ovsené vločky, celozrnné pečivo, hnedá ryža). Pridaj bielkoviny a tuky, tie ťa zasýtia na dlhšie a dodajú telu aj živiny. Tvoj častý hlad može byť spôsobený nadmernou konzumáciou jednoduchých cukrov, ale aj kvôli nedostatku minerálov a vitamínov. Ťažko je to takto zhodnotiť a nejak účinne ti poradiť.

denisaf

ahoj :) ak ti mozem poradit tak urcite ranajky maj najbohatsie... obed tak normalne -kuracie maso,ryby,zelenina,ryza+ polievka a vecera malo a lahka... mne padlo brucho ked som prestala jest po 18tej...

sabinka124

kamaratka brala lipoxal asi tak v polke diety, vravela ze to po nom islo ovela rychlejsie, kazdopadne jej to velmi zavidim kedze vyzera velmi dobre, snad aj ja raz budem mat take odhodlanie :D