Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priatel sa zrazu zlakol

Príspevok v téme: Priatel sa zrazu zlakol
rovinka

Mam priatela tri roky, zasnubili sme sa, chystame svadbu. Vsetko bolo stale fajn, milujeme sa, velmi ma lubi, ja jeho tiez, je to vynimocny clovek. Akurat vcera sa stalo, ze mi povedal, ze dufa,ze po svadbe nebudeme cely cas spolu, ze nemusime byt vzy pri sebe, ze on sa boji.
Pytala som sa, coho sa boji, a on, ze sa citi ako zviazany lanom.
:( Mrzi ma to, neuvedomujem si, aby som ho akokolvek brzdila, chodi von predsa aj bezo mna, nic mu nezakazujem,za nic sa nehnevam,neurazam, moze si robit co sa mu paci, ved sme dospeli, verime si, mame pekny vztah.
Je normalne, ze sa chlap tak odrazu zlakne svadby?

phoe

Je mi ľúto ale wreck to výstižne aj ked dosť pesimisticky opísal...napriek tomu môžete mať krásny vzťah ešte pár rokov ...manželstvo je záväzok, zvláštne je že sa ním cítia zviazaný najmä muži hoci sa tie zmeny dotknú najmä žien. Muž sa boji predstavy byť s jednou ženou do konca života a už si nič neuzit.

ebi777

možno mu kamaráti potľapkali po pleci so slovami, ako je to už zaužívané:

"no čo kamooooooooš za chvílu Ti končí sloboda čo" a sa zľakol

wreck

davas nepodstatnu otazku, rovinka. ci je normalne alebo paranormalne, ze sa chlap odrazu zlakne svadby, nie je vobec dolezite. dolezite je zistit, co ho k tomu vedie.

nastastie nie si jedina, ktoru nieco take postihlo. pozri si pribehy na www.mojasvadba.sk -- su tam dobre rozobrate problemy a situacie, ktore dvojica riesi pred svadbou.

ani netusis aku ma tvoj mily pravdu, ked hovori o lane. je to tak. je pekne hrube, pevne a najma neviditelne. ani jeden z dvojice si prilis neuvedomuje, ze na nom visi. az si raz jeden alebo druhy uvedomi, ze to cele bol jeden velky omyl a bude hladat cestu von. az vtedy sa lano spritomni a da poznat svoju silu. a zrazu clovek zisti, ze je naozaj zviazany akoby lanom a nedokaze sa lahko vyslobodit. uplne uvolnenie castokrat trva aj niekolko rokov, niekedy mnoho rokov. nejdem tu teraz rozpisovat dovody, aby ta to zbytocne nenicilo, ale napriek tomu tam su a skutocne su take silne, ze paralela s lanom je nanajvys vystizna.

ak spolu nie ste aspon 7-8 rokov, a to intenzivne, vacsinu casu, nie ze sa vidite 3x za tyzden, o svadbe by ste nemali ani len uvazovat. tie tri roky su doslova na zasmiatie. veci, ktore su medzi vami teraz dobre, sa po svadbe zhorsia. veci, ktore su medzi vami teraz zle, budu este horsie. a sobas ziadnou istotou nicoho nie je. uzatvorit ho mas vzdy este cas. ci veris alebo nie, ale prosim prosim radsej ver a takmer bez vynimky ti to aj tak viaceri potvrdia, clovek sa rokmi moze zmenit na neuverenie. doslova stojis s mimovolne otvorenymi ustami, krutis hlavou zo strany na stranu a len ti v nej viri myslienka - co sa mi to preboha deje? to s kym zijem?

nebol by som prekvapeny, ak by si tvoj mily nejake veci premyslel, nieco nastudoval, a preto zmenil svoj postoj.

cize dve 'rady' pre teba:

1) zabudnut na svadbu po troch rokoch. nemas sa kam ponahlat. ani ty, ani on, a to ani keby ste cakali babo. tesit sa zo seba mozete aj slobodni. bodka.

2) bez natlaku a na rovinu s nim o tom hovorit, bez pouzitia formuliek typu 'lubis ma?'. co ho k tomu viedlo, ci nieco cital o tom, ci s niekym hovoril, ako vidi a hodnoti vasu sucasnost a buducnost...

ked uz teraz ma taketo obavy. po svadbe to BUDE len horsie.

TinaM

ja sice nie som vydata, ale poznam niekolko parov, ktore pred svadbou riesili podobnu "krizu". Podla mna je to normalne a ak sa lubite, tak to prekonate :) Len s usmevom, nenechajte sa zneistit a vsetko zvladnete spolu (aj byt bez seba zvladnete spolu ;)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priatel sa zrazu zlakol - Fórum - ZDRAVIE.sk