Ľudia ako mŕtvoly

Príspevok v téme: Ľudia ako mŕtvoly
optimista

V poslednej dobe si všímam, ako sú ľudia znechutení, nič ich nebaví, stačí sa pozrieť na výrazy v tvári ľudom na ulici, skoro všetci sa tvária ako mŕtvoly. Nestačia ani sviatky, Vianoce, je to jedno, nik sa neteší, väčšinou akurát tak malé deti, ktoré majú jediné aspoň z niečoho radosť. Deti sa ožierajú, výnimkou neni ani sex v 14-15, správanie tiež biedne. Ťažké si je nájsť aj priateľov, lebo nik neni optimista, všetci sú skoro rovnakí, nik nechce napredovať, každému stačí priemerní život. Príde mi, že všetkým načisto šibe. Čím je podľa vás všetko toto spôsobené?

optimista

Čo ja viem, tvárim sa ako kedy, ale snažím sa normálne, nehovorím, že ja nie som niekedy zamračený, ale aby som za celý deň boli skoro všetci zamračení, tak to je už čo povedať. Ťažko stretnúť niekoho, kto je aspoň trochu optimista.

redka

no vacsinou na snimku byvalo take Lko... podla toho sa to dalo lepsie citat... len na tomto snimku malickom Lko nebolo... ale aj tak sa mi zdali tie zuby nejak blbo rozlozene... len ten strach mi branil v rozmyslani :D

redka

no a ty sa ako tvaris ked ides po meste? si vysmiaty od ucha k uchu a okolo teba ziasi priejmne zlte svetlo? ludia maju vela starosti... vela z nich ma financne problemy, zdravotne, pracovne, rodinne a psychicke... jedno s druhym suvisi... chcu aby sviatky boli co najkrajsie stale o tom vňdumaju aby to co najlepsie zabezpecili... neviem asi preto je to tak... media nam do hlavy tlacia same zle veci a potom chodime po meste a cakame kedy nas niekto okradne ci prepadne alebo sa pokusi ojekabatit... :) aj to mzoe byt dovod tych skleslych tvari.... alebo neco zle pojedli :D

redka

btw mam zubarkofobiu :D a vrtackofobiu .... som rada ze pani doktorku uvidim az o rok a dufam ze mi da znova taky pekny darcek :D

redka

no ja som dnes hadzala rozne ksichty.... ked som sla k zubarke .. zamrznuta tvar... poslala ma na rtg s podozrenim na kaz.... zamrznuta tvar.... videla som snimok.. hroza a des v ociach krvi by sa mi nedorezali.... potom dlhe vahanie ci sa este vratit k zubarke... strach v ociach.... potom som k nej sla a potom mi ukazala ze som pozerala na snimok naopak a ze to co som si myslela ze su dva kazy to uz boli stare plomby... proste som na to kukala naopak.. odchadzam od lekarky... vysmiata blazena tvar :D :D :D