Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sklamenie v cloveku

Príspevok v téme: Sklamenie v cloveku
sklamana0987

ako zabudnut na cloveka ktory vami manupuluje? ako zabudnut na cloveka ktory o vas nema zaujem? hoci vam pise ze ano, ze ste jeho laska, ale slova su slova a ciny su ciny? ako zabudnut na cloveka ktory sa vam ozve len vtedy ked to vyhovuje jemu? nie sam od seba lebo sa vam ozvat chce? ako zabudut na cloveka ktory sa vyhyba stretnutiu s vami? a vymysla si XY dovodov preco teraz nie, preco nenapisal atd? Ako zabudnut na cloveka ktory tvrdi ze ste jeho laska, ale proste sa tak nechova? doslova vas ignoruje???????
som zufala a nedokazem sa mu neozyvat..ale ak sa neozvem ja on duplom nie..a ja sa nedokazem neozvat, lebo ak sa neozvem budu mi chodit vycitky z jeho strany ze ci trucujem, ale podobne..a ja V tej cvhili pisem ze nie laska prepac mi to..a potom sa mu zasa pcham do riti da sa povedat, lebo sa s nim enchcem rozhnevat a halvne nechcem byt bez neho..nedokazem to..po tom vsetkom..strasne sa trapim..viem ze je v jeho okoli este jedna zena, sam ju predo mnou niekedy spomina, ale...vravi ze chce byt so mnou..strasne sa trapim ked si predstavim, ze ja mu vypisujjem a on je s nou...

Lojzo

sklamana: tak sa chova len chlap ktory ma inu a mal ta iba ako rezervu. CO chces od zivota? Aby ta podvadzal, zraňoval, aby si sa trapila? Existuje vela chlapov ktorych mozes mat rada. Otvor oci.

sklamana0987

A ako sa mam zmierit s tym ze budem bez kontaktu s nim? a s tym, ze sa na mna urazi? a posle do prdele? po tom vsetkom co bolo a mohlo byt? ja o neho nechcem prist :( ale na druhej strane mi bude lepsie bez neho lebo sa len trapim..dneska sa mi vobec neozval. Vobec. Mala som tazky zapocet o ktorom som mu vcera pisala, a ani sa ma neopytal ako som dopadla :( a mna to tak strasne taha napisat mu..ze co robi, aky ma den, ako sa ma..ale zasa sa len ponizim..:( Nedokzem zniest ze mnou takto manilpuluje.

phoe

To nie je láska. Manipuluje tebou. V podstate ťa má na zábavu a dvihanie ega. Iná žena? Buď budes jedinou alebo žiadnou. Zavolaj mu kedykoľvek, ked ťa miluje, dá ti prednost pred všetkým.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sklamenie v cloveku - Fórum - ZDRAVIE.sk