Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hádka medzi partnermi, manželmi.... proste hádka medzi dospelými

Príspevok v téme: Hádka medzi partnermi, manželmi.... proste hádka medzi dospelými
tra-

Je odcestovaný, som momentálne bez neho.Pohadala som sa s ním tak povediac cez mobil. On mi zavolal,zodvihla som chvíľku sme sa rozprávali ...a ja som hodila niečo nevhod,že ked nič nemáš tak zbytočne kredit. A to bolo len preto, lebo naša debata vyzerala tak, že ja som rozprávala a on len sem-tam...chvíľami ticho.,tak preto.aby neutekal kredit. On zložil. Mna to mrzelo.,ale už neskoro. Nemyslela som nič zlé.,on sa urazil.Proste jednoducho zomna vyjde aj to čo nemá.,ani neviem ako.,samo od seba. Tak som mu poslala sms, že nemusi hned ma rušiť, že mohol kľudne dať.,ako mu chýbam, že ma chcel počuť a tak. No on sa urazil a hodil obsadzovačku.Neviem čo si mám o tom...či poniektorí muži nevedia prejaviť city aj slovne alebo čo...Viem, že to nebolo pekné z mojej strany, ale stalo sa...ale dala som mu šancu, aby prezvonil, ale nechcel. že ja ho nechcem počuť. Nato som., aby sa už nezlostil a hodila som ľubim ťa :-*
Ani to nezabralo. Jeho sms..Mne vadi strašne veľa veci ako si myslíš,to nieje všetko len o tom. A viac ani sms-ky ti nebudem. END.
Neviem či som tvrdohlava ja, či on.,alebo obidvaja.
Alebo jeto mužské zmýšľanie? ľubi ma, važi si ma?
Pri hocjakej našej hádke.,on vyťahuje to čo bolo.,stále tie isté chyby...prečo
Ja to nikdy nerobím takto, snažím sa riešiť danu situáciu, nie to čo bolo.....keby som začala aj ja.,kde by sme zašli...
Prečo to takto funguje,? Alebo v čom sa mám ja zlepšiť, ?

tra-

Laska spociva v tom.ze sa dokazeme zmierit s nedostatkami toho druheho.
...Mne vadi tiez x veci..ale dokazem to prekusnut. Vztah by mal byt aj o odpustani.tolerancii voci druhemu...a o uvedoneni si.ze nik nieje dokonaly.
A jasne ze nas zivotik nieje len o laske..jetu zivot.ktory treba zit. ...
a vysporiadat sa so vsetkym co pride. Dovi..

zuska-bluzka

ufff po tom čo som si prečítala úvodný príspevok musím konštatovať, že nadpis vôbec nekorešponduje s jeho obsahom... toto nie sú problémy dospelých ale dvoch nevyzretých detí, dospelých len dátumom narodenia na občianskom.

tra-

Tretia možnosť.,ktora neexistuje..telefonat a na konci ľubim ťa. Ale povedzme si na rovinu tak pre taka banalitu sa urážať,hnevať?...
to až taku strašnú vec som spravila?
Nik nieje bezchybný samozrejme.,ale tak není to prehnané?
A po 10-15-20.rokoch spolunažívania slovičko mám ťa rad, ľubim ťa už vyprcháva? prečo..

Hrac

Pozri, co by sa ti pacilo viac?

Telefonat od neho kde sa porozpravate aspon o niecom, aky ste mali den a pod. a nepocitat kazdu sekundu. Ved ak nie je casto odcestovany, tak raz za cas clovek zaplati o par minut mesacne viac...

Sms kde ti do 160 znakov napise dve vety a na konci napise ,,lubim ta,,?

On ti vola, chce ta pocut, ked uz nemoze byt s tebou a ty mu povies, ze nech si nemina kredit a po tom sa pytas, ze ci ta lubi a vazi si ta :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hádka medzi partnermi, manželmi.... proste hádka medzi dospelými - Fórum - ZDRAVIE.sk