Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moj partner je zamilovany do seba

Príspevok v téme: Moj partner je zamilovany do seba
kata877

Neviem ci by som tuto temu definovala ako ziadost o pomoc alebo niečo podobne.. len ma zaujima jedna vec.. som s priatelom uz rok a pol, všetko je idealne,komunikacia,sex,neutichajuca pritazlivost,stale sa doplname,je nam proste uzasne..avsak.. od zaciatko ako som ho poznala som vedela že sa rad o seba stara, len ked som s nim zacala zdielat spolocnu domacnost,zda sa mi to az neuveritelne co on ako chlap robi co sa tyka tohto..cvici 5krat tyzdenne,neustale si meni učes -tj. navsteva kadernika takmer kazdy tyzden-dva,v kupelke ma viac kozmetiky a roznych kremov než ja! a to ani nehovorim o zrkadlach..nie je schopny stat pri zrkadle a nepozriet sa do neho - a to teraz bez uplnej srandy..bezne mava aj take chvilky ze sa predvadza pred zrkadlom aj pol hodinu s poznamkami ako super vyzera..v PC som mu nasla zlozku kde si uchovava svoje narcisticke fotky.. to by nebolo nic,kebyze ich tam nema viac ako 700 ! zakomplexovanostou to nie je určite, lebo mal idealny zivot, tocilo sa okolo neho dost zien a aj z objektivneho pohladu je jeho vzhlad taky aky splna zensky ideal..len neviem či jeho spravanie uz nehraniči s chorobou..lebo vazne som este nevidela chlapa,ktory by sam seba tolko obdivoval,mal tak vysoko prehnane sebavedomie ako on..neraz ked aj hocikde ideme do baru alebo tak, hodi poznamku v style ze je zo vsetkych najkrajsi, a pod.. co si o tom myslite?

Teresita

Ja viem, že to možno bude znieť čudne a možno to ani nespravíš, ale ja by som mu povedala o mojich pocitoch. Buď si vyberie sám seba alebo teba. Určite vieš, že ty sama to možno takto dlho nevydržíš ak ti to lezie na nervy. Proste mu takpovediac ƒƒ„prehovor do duše“ a uvidíš. Ale pokiaľ to nechceš riskovať tak to nerob ale v tom prípade sa nič nezmení a to, že si sem písala bolo zbytočné. Ale podľa mňa je úprimnosť na prvom mieste vo vzťahu.

fero11111

presne toto som ti napisal je to v pohode trosku mu povedz ze prehana alebo ze sa ukludni alebo proste krot ho lebo neskor to podla mna pojde do extremu ale inak drzim palce :)

i ked nepovazujem za normalne ze si niekde sadnem posondujem a hm som tu najrkajsi to je dost silne kafe :)) ked tak sam sebe ale zeby som to hovoril verejne ...

GoFruit

Kata ak je takyto super tak to proste znamena ze sa vie ocenit co bezni ludia nevedia. A to je uzasne. Ber si od neho priklad. Je zladeny sam so sebou a to je uzasne. Kiez by boli vsetci a zem by bola prekrasna.

kata877

Podľa mna to niektorí troška prehanate.. :-D pisala som,že vztah je idealny.. k inym ludom sa sprava normalne, ludia ho maju radi..a určite sa s nim nebudem rozchadzat, to ani nahodou.. nemala som nikdy partnera,ktory by bol ku mne takyto pozorny,ktory by pre mna tolko obetoval, ktory by ma tak naplnal..to akoze sa s nim mam rozist z dovodu ze sa casto o seba stara a pozera sa nadmerne do zrkadla?? Sex je absolutne v poriadku, a pracovnu poziciu ma dost dobru..ja som len chcela vedieť či to je v poriadku a ci aj vy mate skusenosti s takymto chlapom.. neriešim to ako nejaky problem pre ktory by som sa mala rozchadzat!

phoe

Takí chlapci ktorim ide o ich vzhľad nakoniec skončia na plastikach a v depresii za odidenou krásou :) dnes som videla ako sa spotvoril Lorenzo Lamas .

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Moj partner je zamilovany do seba - Fórum - ZDRAVIE.sk