Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Reuma - serrapeptaza

Príspevok v téme: Reuma - serrapeptaza
VV

ahojte...nedavno mi diagnostikovali reumaticku artritidu a chcela by som sa spytat, ci ma niekto skusenosti so serrapeptazou a ak ano, tak keby ste mi mohli nejaku odporucit, lebo ceny a aj kvalita sa lisi, tak nechcem kupovat nejaku macku vo vreci...popripade , ak ma niekto skusenosti s niecim inym co pomohlo, budem rada ...mam len 25 rokov a nechcem sa napchavat liekmi , ktore maju milion vedlajsich ucinkov a neliecia len potlacaju priznaky...ak o niecom viete, budem vdacna za akukolvek radu :)

RNG

Salon, nemam krystalovu gulu a teda neviem co jej tie bolesti sposobuje. Mozu to byt zapaly sposobene virusami, ktore napadaju nervove obaly, caste su napr HSV1, CMV a VZV, takze odporucam dnes kazdemu si zvysovat viralnu imunitu.A na poskodene obaly nervov brat hodne DHA oleja, pozri nnapr na caslamarine, az 2 gramy denne.
Mozu to byt zapaly z mykoplaziem a na to su tie olivovy list coumanda banderol a samento.
Zapaly sa daju potlacit napr aj vacsimi davkami curcuminoidov, najma v liposomickej forme, ako to najdes vo vyrobku firmy Meriva, alebo firiem, co jej liposomicky curcuminoid pouzivaju, napr Best Ccurcuminoids co najdes aj v iherb. Davka toho liposomickeho je 2 x 1.5 gramu.

salon

RNG precitala som si tvoj prispevok o tom ako si nemohol v ruke udrzat pohar,to je hrozne,ale hlavne,ze si sa z toho dostal :-)

Pls k tej mojej mame,tej serrapeptazy berie denne 120 000IU mam jej pridat davku ci to staci? A mam jej zaobstarat k tomtu tie vytazky z olivovych listov,tiez samento, coumandu banderol?

Dakujem

salon

RNG presne takto som jej to vysvetlila,ona strasne trpi a vraj keby vedela ako dlho to potrva kym sa jej ulavi tak to vydrzi...
Dakujem

RNG

Serrapeptaza je len odmaskovac-odhlienovac, nie zazracna pilulka na vsetko.Spolu s nou treba pouzivat ine, na adresovanie pricin, co su za mnohymi chorobami, tj za artritidami/reumami su to najma mykoplazmy.
Pre so sa mame zhorsil stav po pouziti serrapeptazy nemam ani sajnu. Mozno ale odmaskovanim roznych zamaskovanych nakaz sa jej zvysili zapalove reakcie, lebo telo tie dosial pren zamaskovane infekcie konecne vidi a snazi sa proti nim bojovat.
Doplnky potravin su schvalene lekarmi ako neskodne. Lieky naproti tomu maju skodlive postranne ucinky, niekedy nestaci ani straba ba to, aby ich vsetky uviedli.
Takze vyber je na tebe, co vynechat alebo nahradit , neskodne doplnky alebo skodlive lieky.

salon

RNG prosim ta moja mama ktora ma asi vsetky diagnozy,68rocna,berie uz nieco cez 2 tyzdne serrapeptazu,lenze sa jej zhorsil stav. Predtym vedela ako tak prejst za pomoci vozika po byte,ale teraz je vo velkych bolestiach a lezi. Vsetci hovoria,ze to je reakcia na tu serrapeptazu a ze treba to vydrzat,ja sa len bojim,ze tie bolesti ona nevydrzi a uz mam vycitky svedomia,ze som jej ich len tak naordinovala ovplyvnena tu na fore,samozrejme len s tym najlepsim umyslom,kedze mnohym pomohla. Co teraz?
Jej diagnozy:
Osteoporoza,koxatroza,v r.2007 infarkt myokard,astma,reuma,bolesti v celej chrbtici,bolesti v bedrovych klboch,hlavne v pravom,operovana na hemoroidy,ale zase ma s tym problemy,caste migreny...
Berie plno liekov,analgetika,na srdce,na tlak,malo moci atd...
RNG pls surne potrebujem poradit,ci to ma vysadit alebo pokracovat a ak pokracovat tak kedy sa jej stav zlepsi,resp,kedy bolesti ustupia?
Berie od Swansonu 3krat1 spolu 120 000IU
Dakujem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Reuma - serrapeptaza - Fórum - ZDRAVIE.sk