Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Udajne som skareda

Príspevok v téme: Udajne som skareda
WGVW

Ahojte, mam 14 rokov a som v 9.rocniku ZS, jedna moja spoluziacka(kt. sa snazi hrat na to, ze je nasa kamoska-nasa preto, lebo sa to tyka aj dalscih dvoch kamaratok) mi povedala, ze som skareda, samozrejme, ani ona nie je bohvieco, co jej aj dalsia spoluziacka povedala, ale trapi ma to, pretoze keby chcela byt so mnou kamoska (chce s nami byt aj na Silvestra a tvari sa, ze spolu chodime von-pritom sme s nou len jeden, jediny raz boli vonku) tak toto nepovie, aj keby som bola neviem ako skareda...tvarila som sa vtedy, ze som to nepocula, ale fakt je to dost ponizujuce od nej, dalsia vec, co ma napadla, je ta, ze nas spoluziak, o ktorom si myslim, ze sa tej babe paci, mi obcas robi zle, a ona mu hovori ake je to trapne, co mi robi, takze neviem...co si myslite vy? moze to byt z toho, ze ma komplexy zo seba, alebo kvoli tomu spoluziakovi, alebo kvoli tomu, ze som naozaj taka skareda? len tak pre uplnost(vela ludi mi povedalo, ze som pekna, ale tak z vacsiny z nich mam pocit, ze to povedia, len tak, aby mi zvysili sebavedomie, alebo nieco take)....

WGVW

Ak tam pojde jedna nasa spoluziacka(kt. povedala, ze ked musi, tak tam pojde), s kt. sa moja kamoska kamarati, pojde tam aj kamoska (tym som si ista) a ak tam nepojdem ja, budem za tu najhorsiu a vsetko dokopy...henta sa bude chvalit, ako super tam bolo, co robili a blablabla... akoze je to dost divne, ale tak to je :D

WGVW

keby to bolo na mne, tak sa s nou uricte ani nezacnem bavit, ona sa ku nam dostala cez kamosku, ktorej teraz lezie viacej na nervy ako mne, ale ani jedna z nas nema taku povahu, aby sa jej jednoducho zbavili, proste ona si mysli, ze moze mat vsetkych a vsetko a ze moze povedat vsetko, a si je na 100 % ista, ze pojdeme na Silvestra ku nej, pritom sme jej jasne povedali, ze NIE, ona si aj tak hovori svoje... a ona ma zas taku povahu, ze proste sa da do reci s hocikym...ale uz mi to je jedno, jeden rok nejako prezijem a potom nech si robi co chce, horsie to ma moja kamoska, ta chce ist na tkau istu skolu ako ona...:D ale to nech i uz vyriesi nejako...

phoe

Tak ona je asi menej rozumovo disponovana, načo sa s takou trapkou bavite? Keby sa niekto takto bavil s mojím psom, tak ho niekam hneď pošlem...resp poziadam nech sa chová k môjmu psovi slušne . Čudujem sa vám že sa s ňou ešte bavite

WGVW

to je u mna najvacsi problem zistit, ci sa niekomu pacim alebo nie, neviem ako to mam zistit, ze je ku mne az velmi dobry a hra sa na nejakeho mojho zachrancu alebo ma otravuje? fakt neviem...

WGVW

Obcas mam take chvilky, myslim si, ze mam kruhy pod ocami, ale moje kamosky (tie skutocne) mi povedali, ze nemam. Od spoluziakov tiez dostavam komplimenty(a nielen od chlapcov) ale fakt neviem, ci to naozaj myslia uprimne alebo to povedia len tak....proste ja som taka, ze ak mi niekto povie nieco pozitivne, tak nad tym vaham a ak negativne, tak to beriem vazne... ale myslim, ze to dievca by sa malo nad sebou zamysliet, pretoze, ak chce byt s nami kamoska, tak predsa by nemala byt taka arogantna, ale ona si mysli, ze nas ma omotane okolo prsta (mysli) ale pravda je niekde uplne inde a ja uz neviem ako jej mam dat najavo, ze nie je nic viac ako spoluziacka a ze nech si nemysli, ze sme ovplyvnitelne... uz sme ju nachvilu s kamoskou dali tak nizsie, ked sme jej povedali, ze ona nema na nas ziadny vplyv, tak prestala s tymi svojimi trapnymi recami, ale po nejakom case s tym opat zacala...a teraz ma navyse novu zabavku, prezyvat mojho psa(kt. je po kastracii) gaypsom, buzerantom a transvestitou...a najhorsie, je, ze ked som sa na obede bavila s jednou babou, kym sme cakali na jedlo a to dievca sa ma spytalo, ci mam noveho psa, tak ona povedala, uplne bez hanby:,, ze toho gaypsa?" akoze kukala som na nu, ze co?

maybe12

a prides si tak?
poprve to asi nie je velmi kamaratske ked ti nejaky clovek ze si skareda vsak :)
podruhe, je dost mozne ze ziarli na to ze robi zle teba, lebo teba si aspon vsimol a na nu kasle, zeny su take, ze chcu sokynu ponizit, bohuzial
bud sama sebou :) krasa je velmi povrchna vec, bud pysna na to kto si

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Udajne som skareda - Fórum - ZDRAVIE.sk