Umelé nechty?

marika11

ja som z gelových nechtov prešla na gel laky www.ambima.sk je to jednoduchsie hlavne co sa aplikacie tyka a výsledny efekt je ten istý.
A co sa týka poskodenia nechtov, tak presne ako písu baby, nechty mam teraz ovela pevnejsie :)

A27

No, už ich mám :) urobili mi ich presne aké som chcela a sú krásne , teraz už len aby vydržali čo najdlhšie :)

klariqa

no vela zien by ti povedalo mozno opak, ale ja som s gelacmi velmi spokojna...mam pokoj na 3 tyzdne niekedy mesiac, mam ich presne take ako chcem, vyzera to pekne a zensky, ja si ich davam furt..vyskusaj, ak sa ti to nebude pacit skratka ich zbrusis a nechas gel odrast a nic sa nedeje :)

A27

Jej ďakujem velmi pekne za radu ,ja som už bezmocná... Keď si nechám narásť svoje vlastné nechty , tak sa mi okamžite zlomia pretože su strašne mäkké ... Je to hrozné-.- Tak ja si dnes teda dám prvý krát a uvidíme no.. Treba skúšat nové veci :D

klariqa

pri gelovych nechtoch ti musi najprv opilnikovat vrstvu tvojho vlastneho nechtu, takze ano, necht je poskodeny..ale dlhodobo mne to napr.pomohlo, ked si po pol roku necham nechty oddychnut tak citim ze ich mam pevnejsie a keby som chcela vypestujem si uz aj ja dlhe vlastne (ale gelove su krajsie :) ) a navyse...gelovy necht sa NEODLUPUJE!! ked uz tak zbrusi a nechava odrast ale nie preboha ho trhat z nechta aaaaau