Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

O čo mu ide?

Príspevok v téme: O čo mu ide?
Naty-88

Ahojte, mám 25 a bohužial som narazila na 21 ročného láskou sklamaného, do seba zahladeného chalana. Poznáme sa už cca 2 roky pretože to bol kamoš mojho dnes už ex priateľa.Ale vždy keď sme niekde boli spolu, pozeral po mne, a nebudemklamať , mne sa tiež páčil, je fakt sympatický atraktívny.. No a odkedy som sa rozišla s priateľom začali sme si písať. Najkôr len také naťahovačky,provokácie, neskôr či prídem k nemu atď atď..no a raz sm k nemu aj prišla a skončilo to samozrejme sexom. Potom sme si stále písali, zas ma volal x-razy k nemu ale nikdy to nevyšlo, vždy dotoho niečo prišlo buď mne alebo jemu. Potom sme si začali písať aj také bližšie veci..až som maa pocit že sme celkom fajn kamoši, len s výhodami..keďže robí sbs v jednom podniku, tak som tam raz prišla ale skončilo to opačne ako som si myslela a to - katastrofálne. Trochu som sa opila(no bože, každý sa raz opije) a namiesto toho aby so tancovala a bavila sa s kamarátmi s ktorými som prišla som išla k nemu a nechcelo sa mi nič len byť pri ňom a rozprávať sa..lenže, on ma celkom ignoroval. Potom keď všetko skončilo,som ho počkala a išiel ma odprevadiť na zástavku a skoro ma tam znásilnil, úplne sa na mňa vrhol.Chcel niečo viac ale stopla som to, lebo som bola naštvaná že ma ignoroval predtým. LENŽE na 2.deň mi písal že zajeho klegom takto chodí tiež nejaká baba vysedávať a že všetci si z neho robili srandu a aj on a že ja som teraz robila to isté ako ta baba a že som ho PRENASLEDOVALA (áno to zabolelo) a že teraz si budú takú srandu robiť Z NEHO. Proste kamošov má niekde hore a mňa v prdeli. Je to taký tym chalana čo stále len posiluje, chodí do roboty a nič viac nerieši, len mám pocit že mu to stúplo trochu do hlavy...a tých kolegov má úple rovnakých...Tak sme chílu nepísali..lenže potom mi zas napísal čo som bola rada (a nechcem s ním nič viac riešiť len friends with benefits) ALE odvtedy už ma nikam nevolá..mohlo sa ho hento v tom podniku tak dotknúť?:/ Možno si myslí že chcem niečo viacej ale ja som to brala tak že len užívať si...ale on už akoby ZRAZU nič nechcel..keby som mu liezla na nervy už by mi nepísal vôbec, lenže stále píše či spím, prečo nespím, čo robím...hmmm..o čo mu teda ide? Tak keď ma nechce nech nič VOBEC nepíše.A prečo tak zrazu je chladný jak stena? :/ Je tu nejaký chlap čo tomu rozumie?:D

fero11111

sak s aho rovno spytaj tak jak nas tu ty asi budes zalubena alebo co mi tak prides asi nechces len sex ale aj nieco viac mam taky pocit ...a to bude asi cely ten problem unho ze nato prisiel a ze radsej si da pohov ako mat potom problemy a hysaky od teba a smiech od kamosv ze mu tam budes chodit robit scenky

Naty-88

:/ To som si asi moc dovolila vážne :D rozhovor mu asi fakt nič nehovorí, mám dojem že mu prepína z tých kadejakých sypákov čo berie.. Len posilka, robota,škola. Ego má až neviem kde vysoko..No ako ja by som mu aj napísala, ale rozhodne sa už viac nemienim ponižovať, tiež mám svoju hrdosť. Takže asi sa na to vykašlať čo..som myslela že friends with benefits nemôže mať žiaden háčik :/ možno ho urazilo to že naposledy som ho tak poslala, neviem..tak ale nech mi potom stále tolko nevypisuje, čo ho mám ignorovať?

phoe

Ty si sa s ním chcela rozprávať? To čo si si dovolila veď si len kus mäsa :) ale vážne, naozaj chceš mať nejaký vzťah s takým pakom? Ked chceš len sex tak mu zavolaj len ked máš chuť. Mužov nejaké rozhovory a randenie nezaujíma pokiaľ nekončí sexom. Myslím takýchto mužov. A ked má sex istý, tak už nechce ani ten. Áno, sú divni :)

fero11111

hm mozno nuda v robote a co chcel dostal ... neviem tazke cudne ale urcite uz nema motivaciu dalej nieco riesit ked uz ta dal dole ... a toto je take bafkanie sa neviem cudne cele

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.