Páčia sa mužom široké boky?

Správnychlap

Derick plesknut sa dá aj po štíhlej ritke. Mňa veľké rite irrituju a ešte keď sibaba ju natlačí do úzkych nohavíc ci sukni tak amen.
Štíhla ritka nie vychrtla. Vychrtle zadky ktoré sa strácajú aj v tesných džínsoch nemám rad ani ja.
Lopezka ma veľkú rit ako typická mexicanka. : D

barca20

Nicole Coco Austin to je už moc nie? :D take boky naozaj nemám, určite by som ich nechcela a nepáči sa mi to.

Galatea to je to, že z kosti sa schudnúť nedá jedine si vyberať vhodnejšie oblečenie.

dereck presne, po kostiach idú len psy, ale kto ide po širokých bokoch ? :D

khan

Mohla by si prilozit ilustracnu fotku? :) lebo ja si viem predstavit siroke boky ktore su este vo velmi zvodnych rozmeroch a dalej zacinaju nezvodne....

Galatea

je vseobecne zname ze pre chlapov je zenska postava pritazliva vtedy, ked je dodrzany ako-taky pomer pasu a bokov.... ci mas pas 60 a boky 90, alebo 70 a 100... je to jedno... bohuzial sirku panvy neovplyvnis, ja mam tiez sirsie boky nez prsia, miery su 88-70-100 takze tiez mam vacsie boky, ale viem ze to nie je tuk, bohuzial, len kosti :) takze sa netrap, urcite skor vacsi zadocek ako brusko napr. :)

derick

Správnychlap

to je skôr téma tehotenstvo a priberanie,... ale podľa mna kazdý chlap má u zeny radsej taký zadok "aby bolo po com plesknút" ako nejakú vychrtlinu