Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo zaberá na hemoroidy?

Príspevok v téme: Čo zaberá na hemoroidy?
trpiteľ

zdravim, viem že týchto tém tu už bolo veľa, ale nechcem to rozoberať v nejakej téme "z roku pána" ...,mám 28, už druhý mesiac ma sužujú obtiaže s hemoroidmi, najprv to bolo len také mierne pálenie a svrbenie ale teraz mávam počas stolice aj veľkú bolesť a krv, tieto problemy som mal aj v minulosti a časom prešli ale toto je už v keli

aké voľnopredajné maste, čapíky a iné veci vám nato zabrali ??? k lekárovi pôjdem až vtedy ak zlyhá moja "volnopredajná" liečba

dakujem veľmo za každú radu

vitavi

Hemoroidy naznačujú, aký je stav tvojho hrubého čreva.
Črevo trpí na vysušenie z tvrdej, pečenej, slanej a vysušenej stravy.
Riziko zhoršenie bude po chlebe a pečive, sušienkach, údeninách, krekroch a čipsoch.
K tomu značne prispievajú i mliečne výrobky , hlavne naslano a všetky potraviny, ktoré obsahujú nasýtené a saturované tuky, teda i margaríny z pečiva a zákuskov. Praskanie a krvácanie nastáva po pridaní cukru v jednoduchej forme alebo silne aromatických látok, liekov, chémie alebo povzbudzujúcich prípravkov.
K zlepšeniu potrebuješ dostatok zeleniny, dobre stráviteľnej po krátkodobej tepelnej úprave, kvasenej zelenine a malom množstve surovej. Jedz všetky domáce druhy zeleniny vo forme polievok, kaší, pyré, naparovanej, blanšírovanej a p. nezabudaj na zelené vňate a listy.
Jedz kašovité obilniny, vláčne a mäkké, ktoré obsahujú dostatok vody a nevysušujú, môžeš i cestoviny, halušky, knedlíky, mäkké placky a p. Pridaj dobre uvarenú strukovinu v malom množstve.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo zaberá na hemoroidy? - Fórum - ZDRAVIE.sk