Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vypadávanie vlasov pri hypotyreóze

Príspevok v téme: Vypadávanie vlasov pri hypotyreóze
A.S.

Ahojte prosím o radu resp. o Vaše skúsenosti. Mám hypotyreózu už niekoľko rokov, beriem euthyrox 75. Hrozne mi vypadávajú vlasy. Chcela by som si dať predpísať prípravok ALPICORT. Počula som že toto by mi mohlo pomôcť. Prosím baby, ktoré majú alebo mali podobný problém ako ja a používali tento prípravok, aby mi napísali či im pomohol, ako dlho a v akej frekvencii ho používali a či nemali z neho nejaké vedľajšie účinky resp. problémy. Prípadne či majú overené nejaké iné prípravky, ktoré zaručene pomôžu a pritom ma finančne nezrujnujú (Alpicort prepláca poisťovňa a doplatok je niečo okolo troch eur. Takáta čiastka je celkom v pohode).Všetkým vopred ďakujem za odpovede :-)

ni-ka

ahoj,ja mam tiez hypotyreozu uz sedem rokov,beriem euthyrox 100mg a cez vikendy 50mg...vlasy mi zo zaciatku dost padali a rastli pomaly,vzdy mi dorastli po plecia a dalej ani centimeter...skusala som aj alpicort ale ten naozaj nepomaha,najma ak mas padanie sposobene inym ochorenim...
ja beriem vela mineralov a vitaminov a okrem ineho mi prestali padat aj vlasy...

onyx

Alpicort je celkom slabota, ľudia naň nemajú dobré ohlasy, ani keď nemajú závažnejšie poruchy. Celkovo iba jednostranná liečba zvonka pri padaní vlasov nepomáha.
Nezabúdaj, že 96 % lekárom ide iba o predaj, pozri si nejaké fóra, čo ľudia si pochvaľujú na padanie vlasov a od lekára si predpíš niečo k tvojmu problému. Zvýšená funkcia štítnej zľazy a padanie vlasov k tomu, popýtaj sa Presne, čo ti na ten prípad odporúča (podľa toho ako ti fluktuujú hormóny), tak každému individálne vyhovuje niečo iné. (a nie iba znenazdajky predpísať každú tuctovú blbosť)...
pozri fóra, tam málokto povie na to dobrého slova...
Btb, poruchu máš od čoho ? Či sa ti nedá zvrátiť stav k lepšiemu, ak si si ju niečím možno poškodila pred tými rokmi...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.