Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco MMS nefunguje ...

Príspevok v téme: Preco MMS nefunguje ...
jano_s

mam uz 4 den silnu nadchu a kaslem a uzivam MMS kazdu hodinu 4-5 kvapiek riedenych s 50% roztokom kyseliny citronovej (necham reagovat 3 minuty). Napriek tomu nezlepsuje sa to, naopak zhorsuje. Mozno robim niekde chybu... Chcem poziadat o radu, resp. o vasu skusenost so situaciou, kedy to nefunguje, prip. nazor, v com moze byt pricina zlyhavania. Nechcem zacat s antibiotikami ...

Vopred dakujem za ochotu a radu.

RNG

kni.caltech.edu
www.naturalnews.com
elementsofhealth.webs.com
atd. V USA je viacero klinik, kde liecia rakoviny potajomky peroxidom vodika,zialbohu, kedze sa farmacii a onkologii podarilo "presvecit" politikov o udajnej skodlivosti peroxidov, tak ich zakazali pouzivat a tak sa to robi len potajomky a pre to nie su ziadne zmienky od US lekarov (ani v literaturach ani na internete) , co pracuju na tych klinikach zo strachu pred uvaznenim.

RNG

Objem doplnkoveho priemyslu v USA, co je oficialne zachytene v ekonomickycy spravach za minuly rok bol 56 miliard dolarov, co ked vydelis poctom, obyvatelov(300 milionov) vijde na jedneho americana 150 dolarov rocne. Nuz a to kupi dost doplnkov. Ale dohadovat sa tu nebudem, nema to ziadny zmysel, kedze moje informacie pochadzaju rovno od lekarov a lekarskych skupin co sa tymto zaaoberaju a vase informacie su nanajvys z internetu, kde moze kto chce co chce napisat. A veru farmacia neleni v utokoch na konkurenciu, to iste rozne lekarske spolocnosti, ktore vidia doplnky ako neziaduce pre svoj obrat. Beru im totiz zakaznikov.
Ale ich utoky na rozne oxidatory, lebo o tomto je vlastne tato tema povodne, nie su utoky na potravinove doplnky, ale na rozne sterilizacne oxidacne chemikalie, co sa donedavna pouzivali len na sterilizaciu vody, vcitane pitnej a ako bielidla. Dnes sa ale pouzivaju na alternativne liecenie, o com lekarsky monopol ani farmacia nechcu ani pocut.
Lebo len chemoterapeuticke jedy(ze vraj "lieky") vynasaju farmaceutickemu priemyslu vyse 200 miliard dolarov v USA, samozrejme ucet za ne po podani v nemocniciach je aspon dvojnasobok a to si rozhodne nedaju zobrat lacnymi oxidatormi ako chloraty, peroxidy a ozon, a to aj napriek tomu, ze tieto chemikalie su ucinnejsie pri lieceni rakovin, nez chemoterapia, ziarenie alebo chirurgia.
Napr na davno pouzivane liecenie rakovin peroxidom vodika sa pouzivaju len male zlomky z davok uvedenycyh v Tabulkach MSDS, kde LD50 na potlanoch ustne je az 2000 mg na kilogram vahy. Samozrejme pri tak absurdnycy davkach mozu tvrdit, ze je to karcinogenne, co vsak nikdy na ludoch v ovela mensich liecebnyc davfkach nedokazali.
Ale ziarenie a jedovata chemoterapia su karcinogeny zname kazdemu dnes, len pri pouzivani onkologmi sa na to akosi zabuda, cielene, a preto ked sa rakoviny po potlaceni za par mesiacov znova objavia, nikdy to nedavaju za vinu chemoterapii alebo ozarovaniu.
Nuz samozrejme ze ja beriem ovela viac doplnkov ako ini ludia,
za prve som od mala velmi nachylny zapalom hornych dychacich ciest,
za druhe som pod dozorom a radam lekarov pri ich pravidelnycy prehliadkach a radach, si ziskal nadmernu vahu a cukrovku DM2,
a za tretie patrim do tej starsej generacie(68) ktori su prakticky vsetci na roznych liekoch, kedze nam zdravie zlyhava.
Nuz ze mam telo "zodrane", je samozrejme, lebo cely zivot som sa nesetril a dosial robim vyse 50 hodin tyzdenne, (donedavna to bolo 60)

analyn

pan RNG nezijem v US, mame tam par priatelov, neviem ci beru doplnky. Ale neverim, ze 50% ludi berie doplnky. Zodpovedne vsak mozem prehlasit ze ludia z mojho okolia, a je ich vela, neberu pravidelne doplnky. Vela ludom som pri zdravotnych problemoch odporucila vase rady, niektori posluchli, niektori nie. A aj ti, ktori si dali poradit, akonahle sa vystrabili z najhorsieho= dobrali nakupene balenia, dalsie si kupili, az ked sa im znova velmi pohorsilo, alebo prehlasili, ze to nepomaha, ze radsej chcu lieky od doktora, pretoze su zadarmo alebo skoro zadarmo(vacsina ludi tu ma drug benefits)a zaroven mi zavidia, ake mam perfektne vlasy, kozu, nechty....kamoske doktor odporucil brat calcium, kupila 200mg 60 ks, zjedla a dost. Dalsej som kvapkala do oci GSE roztok, tazkosti pominuli, viac nepotrebuje, vsak keby nieco, tych par kvapiek jej mozem aj ja dat, to iste dalsia na plesen atd..Takze ani si netrufam odhadnut percenta ludi, ktori beru pravidelne doplnky. Moja rodina ano, a da sa povedat vo vacsej miere, ale urcite nie tolko, co vy.

fitMonka

Niektore doplnky maju rozne certifikaty ( kosher, halal,...) V tych by sa ziadne toxicke alebo nezdrave latky nachadzat nemali, pouzivam take

RNG

Analyn, dnes berie potravinove doplnky rozneho druhu vyse 50 % populacie v USA a az 90% lekarov, co o tych udajnych zamoreniach asi vedia. Takze keby boli tie potravinove doplnky naozaj nebezpecne zamorene, tak by sa to uz davno ukazalo na statistikach umrtia. A to bez ohladu o ake konkretne zamorenia sa tam jedna.
Dnes neexistuje uz nic, pravdepodobne ani pred tym, kde by si nejake zamorenie nenasiel, otazka je len ako nizko mas nastavenene hranice tolerancie.

lombardo1981

Tak potom je tá náhodná kontaminácia striktne selektívna. :-D Pretože, keď si preštuduješ štúdiu, tak sa z nej dozvieš, že napríklad sibutramín sa v inkriminovaných výživových doplnkoch nachádza aj pred aj po jeho zaradení medzi zakázané látky.
Samotná obhajoba existencie nejakej zakázanej ingrediencie je absurdná. A už vôbec nie v štýle... veď je jej tam iba malé množstvo, ktoré je neškodné a škodlivosť treba preukázať. Už len samotná prítomnosť zakázanej látky je zarážajúca. A pokiaľ je nejaká látka zakázaná, nemá v doplnkoch čo hľadať. A už vôbec nie tie, ktoré s prírodou prídu do styku až pri užití!
Ja teda fakt, že s kúpou potravinových doplnkov hráš ruskú ruletu za veľkú bezpečnosť nepovažujem. Veď si človek nemôže byť istý, čo v skutočnosti obsahuje, či vlastne obsahuje nejakú účinnú látku alebo či neobsahuje látky, ktoré stratili svoju licenciu ako liečiva! AKOU JE NAPRÍKLAD SIBUTRAMÍN!!!

analyn

doplnky beriem, som s nimi spokojna. Ale verim aj liekom a doktorom. STATISTIKA NEPUSTI, ja viem, ale bolo by dobre zistit kolko ludi berie doplnky, a to hlavne na dedinach a v malych mestach. Vacsina chorych su povedzme ludia 50+, ti su odkazani na lieky, dalej ich informacie a kupy schopnost su obmedzene. Nemyslim si, ze da statisticky porovnat trebars aspirin, ktori beru miliony ludi, s nejakym doplnkom, ktory berie povedzme z 1000 ludi 1. Vidim to aj v mojom okoli a to je tu omnoho vyssia zivotna uroven nez na Slovensku.

RNG

Tie zakazane latky su vsetko patentovane chemicke lieky. Kedze sa dostavaju pri vylucovani tela do spodnych vod, coskoro ich najdes prakticky vsade v jedlach ci doplnkoch v malych, obvykle neskodnych mnozstvach. Z desiatok tisicov doplnkov si FDA vybrala take, kde boli vyssie obsahy tychto latok a snazila sa napadnut doplnkovy priemysel. Lenze na to, aby si mohol nieco zakazat musis dokazat de facto skodlivost a to samozrejme pri tych stopovych mnozstvach neexistuje.
Takze este stale pomer medzi smrtou v dosledku schvalenych predpisovych liekov v USA je vyse 700 000 rocne a na doplnky 2 pripady rocne. Na potravinove nakazy zomiera az 6000 ludi rocne, na vykrvacanie napr z pravidelneho pouzivania aspirinu je to vyse 17 000 pripadov rocne.

Vhladom na tuto statistiku je logicky rozmyslajucemu cloveku jasne, ze doplnky su napriek vsetkym utokom na ne velmi bezpecne, nepomerne bezpecnejsie, ako lieky a zaroven ovela bezpecnejsie, ako potraviny.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preco MMS nefunguje ... - Fórum - ZDRAVIE.sk