Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrčka na čele

Príspevok v téme: Hrčka na čele
Helpppls

Dobrý deň, mám 15 rokov,(muž) a pred 2 týždnami sa mi (zničoho nič, neviem otom že by som sa udrel, ale nevylučujem!!) Objavila sa mi maličká hrčka v pravo hore na čele. Po pár dnoch sa mi zmenšila, ale odvtedy sa mi nezmenšuje, má pár (milimetrov, naozaj maličká, nieje ani vidno, len trošku cítiť pri dotyku) Nebolí pri dotyku, neviem možno trošku pohyblivá, ale moc nie. Nieje žiadno sfarbená, normálna farba kože. Nemám bolesti hlavy,žiadne problémy, len proste mám strach že byt to mohlo byť niečo vážnejšie, na kontrolu by som chcel isť až po sviatkoch, ale mám z toho trochu strach, keby som sa buchol a je to obyčajná hrča za 2týždne by mi predsa musela zmiznúť nie ?
Ďakujem za rýchlu radu, predsa mám z toho trochu strach.

helppls

Fú potešili ste ma :) , Inak aktívne hrám futbal 2-3x týždnenne, každý den cvičím nemávam niako často zdravotné problémy, tak 1x ročne mám chrípku, proste mal som len strach či to nemože byť niečo vážne, a prosím vás, može mi to zmiznuť aj bez niakeho zákroku ? Ďakujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hrčka na čele - Fórum - ZDRAVIE.sk