Žiadost o pomoc - falošné parfémy

Príspevok v téme: Žiadost o pomoc - falošné parfémy
Fero M.

Zdravim vas. Potreboval by som pomoct pri identifikacii majiyltela uctu. Objednal som manzelke vonavku, samozrejme prisiel fejk a cislo je.nedostupne. Cez x stranok som preklepol meno aj cislo a dalsie veci a narazil som na organizovanu skupinu podvodnikov s parfemami. Mam jeho cislo v Unicredit.Bank. Chcem podat aj trestne oznamenie lebo okradadaju ludi uz od roku 2007. Mam ich mena aj adresy ale poteebujem zisit majitela uctu na ktory odisli moje pebiaze. To jedine mi do skladacky ktoru som skladal cely den beoasuje. Tynto vas chcem srdecbe poprosit ci tu nieje niekto z Unicredit.Bank a vedel by mi len overit ci mam spravne meno majitela...
Surne :-( Mam o darcek menej na vianoce...
Ak.si mi ludia nepomozeme tak nam nepomoze nikto ...
Moj Email: FEROMMM@CENTRUM.SK

phoe

Alebo im zavolaj, že vieš kde bývajú, tak nech ti do dvoch dni pošlú naspäť peniaze, inak to budeš riešiť

phoe

Radšej chod rovno na políciu , aj tak ti zloží mobil a možno si zruší číslo. To budú nejaké socky, ked takto primitívne kradnú. Mozno ti na polícii povedia že už tam majú záznamy. S peniazmi by som sa už rozlúčila...neminaj si zbytočne ďalšie

Fero M.

Gejaza si frajer. Mam to dima cierne na bielom a je to ta ossoba kyorej som volal ked dvigol jej fiktivny manzel. Vecer jej volam a bude vojna

Fero M.

Takže volal som do dalšej pobočky a tam mi povedali to iste, že stači že prinesiem čislo učtu a oni mi vystvaia potvrdenie s čislom učtu aj majitelom učtu.. KLEC SPADLA

Fero M.

no volal som do Unicreditu, tak mi povedala pani že áno samozrejme tam bude na potvrdení čislo učtu aj meno majitela učtu :)

Lord Gejza

hej, na tom potvrdeni by to malo byt, pokial sa nieco nezmenilo, ale nemalo by sa..
popripade AZ KED budes mat v ruke potvrdenie, mozes sa spytat priamo v banke, co ti odporucaju urobit.. ked ta takto okradol..
a myslim, ze to potvrdenie musis podpisat, take ho vytlacia skor, ako realne zaplatis (bez podpisu ti to nevlozia) cize na poslednu chvilku mozes povedat ze hups, zly prijimatel a vratia ti 1 eur, len si ho zapamataj :D