Žiadost o pomoc - falošné parfémy

Príspevok v téme: Žiadost o pomoc - falošné parfémy
Fero M.

Zdravim vas. Potreboval by som pomoct pri identifikacii majiyltela uctu. Objednal som manzelke vonavku, samozrejme prisiel fejk a cislo je.nedostupne. Cez x stranok som preklepol meno aj cislo a dalsie veci a narazil som na organizovanu skupinu podvodnikov s parfemami. Mam jeho cislo v Unicredit.Bank. Chcem podat aj trestne oznamenie lebo okradadaju ludi uz od roku 2007. Mam ich mena aj adresy ale poteebujem zisit majitela uctu na ktory odisli moje pebiaze. To jedine mi do skladacky ktoru som skladal cely den beoasuje. Tynto vas chcem srdecbe poprosit ci tu nieje niekto z Unicredit.Bank a vedel by mi len overit ci mam spravne meno majitela...
Surne :-( Mam o darcek menej na vianoce...
Ak.si mi ludia nepomozeme tak nam nepomoze nikto ...
Moj Email: FEROMMM@CENTRUM.SK

Maoam

Lulu, maj sa a napis mi ten nazov do mailu, lebo ti tu odstranilo odkaz, diky vopred a utekaaaj, aby si stihla vsetko :D.

Fero M.

Bazos mi zaslal obnovený email a objednávku + zistil som IP adresu emailu, takže slučka sa sťahuje

Pisal som do firmy, čakam na identifikáciu IP adresy

Fero M.

oka, čiže pôjdem do unicreditbanky s čislom učtu, kde poviem, že chcem vložiť napr 1 euro. Dám jej peniaze a poviem že chcem potvrdenie o vklade na učet.

Nevytlačí mi ona iba to , že suma a učet čislo?

Maoam

Lulu, napis mi este raz cely nazov toho make-upu, lebo to serum mi vyhodilo ako podstatne drahsie a v takej fialovej flasticke ci co to je

make-upov ma YSL celu kopu, napis ktory presne myslis, no na tej stranke, ktoru tu udal Lord Gejza stoja skoro o polovicu menej...