Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Žiadost o pomoc - falošné parfémy

Príspevok v téme: Žiadost o pomoc - falošné parfémy
Fero M.

Zdravim vas. Potreboval by som pomoct pri identifikacii majiyltela uctu. Objednal som manzelke vonavku, samozrejme prisiel fejk a cislo je.nedostupne. Cez x stranok som preklepol meno aj cislo a dalsie veci a narazil som na organizovanu skupinu podvodnikov s parfemami. Mam jeho cislo v Unicredit.Bank. Chcem podat aj trestne oznamenie lebo okradadaju ludi uz od roku 2007. Mam ich mena aj adresy ale poteebujem zisit majitela uctu na ktory odisli moje pebiaze. To jedine mi do skladacky ktoru som skladal cely den beoasuje. Tynto vas chcem srdecbe poprosit ci tu nieje niekto z Unicredit.Bank a vedel by mi len overit ci mam spravne meno majitela...
Surne :-( Mam o darcek menej na vianoce...
Ak.si mi ludia nepomozeme tak nam nepomoze nikto ...
Moj Email: FEROMMM@CENTRUM.SK

Fero M.

Bazos mi zaslal obnovený email a objednávku + zistil som IP adresu emailu, takže slučka sa sťahuje

Pisal som do firmy, čakam na identifikáciu IP adresy

Fero M.

oka, čiže pôjdem do unicreditbanky s čislom učtu, kde poviem, že chcem vložiť napr 1 euro. Dám jej peniaze a poviem že chcem potvrdenie o vklade na učet.

Nevytlačí mi ona iba to , že suma a učet čislo?

Maoam

Lulu, napis mi este raz cely nazov toho make-upu, lebo to serum mi vyhodilo ako podstatne drahsie a v takej fialovej flasticke ci co to je

make-upov ma YSL celu kopu, napis ktory presne myslis, no na tej stranke, ktoru tu udal Lord Gejza stoja skoro o polovicu menej...

Lulu2011

lord - to co? :))) ale stranku hodilo, je tam za 34 libier, no neviem, ci nepoprosim kamosku nech mi z Anglicka objedna

Lord Gejza

ano, ked vlozis a cislo uctu, tak je tam majitel uctu, ale pockaj, pohladam nejake potvrdenia, a hned ti poviem.. ale teoreticky by to malo takto fungovat.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Žiadost o pomoc - falošné parfémy - Fórum - ZDRAVIE.sk