Žiadost o pomoc - falošné parfémy

Príspevok v téme: Žiadost o pomoc - falošné parfémy
Fero M.

Zdravim vas. Potreboval by som pomoct pri identifikacii majiyltela uctu. Objednal som manzelke vonavku, samozrejme prisiel fejk a cislo je.nedostupne. Cez x stranok som preklepol meno aj cislo a dalsie veci a narazil som na organizovanu skupinu podvodnikov s parfemami. Mam jeho cislo v Unicredit.Bank. Chcem podat aj trestne oznamenie lebo okradadaju ludi uz od roku 2007. Mam ich mena aj adresy ale poteebujem zisit majitela uctu na ktory odisli moje pebiaze. To jedine mi do skladacky ktoru som skladal cely den beoasuje. Tynto vas chcem srdecbe poprosit ci tu nieje niekto z Unicredit.Bank a vedel by mi len overit ci mam spravne meno majitela...
Surne :-( Mam o darcek menej na vianoce...
Ak.si mi ludia nepomozeme tak nam nepomoze nikto ...
Moj Email: FEROMMM@CENTRUM.SK

Lulu2011

lord - to co? :))) ale stranku hodilo, je tam za 34 libier, no neviem, ci nepoprosim kamosku nech mi z Anglicka objedna

Lord Gejza

ano, ked vlozis a cislo uctu, tak je tam majitel uctu, ale pockaj, pohladam nejake potvrdenia, a hned ti poviem.. ale teoreticky by to malo takto fungovat.

Fero M.

Lord Gejza si si istý že tam bude meno? Este raz, vložim tam napr. 1 euro a oni mi daju potvrdenku, či ako si to myslel?

Lulu2011

Maoam - tak ked protivraskovy, tak 30 + ne? :)) precitaj si, ja osm o nom nevedela nic, len bol zasny, tak som googlila co to vlastne je a vlastne nie je to len make up, ale aj starostlivost o plet v jednom, take mam najradsej, aj ten podkladovy Gosh je vlastne aj ako starostlivost, ja som si kupila ten kremovy, co ma tiez protivekovy ucinok :)

Lord Gejza

sranda je, ze som objednal uz asi 500 objednavok za zivot z netu, SR+USA+azia+australia, mozno jedine afrika nie.. a nikdy som nemal problem..

pre YSL skuste -odkaz odstránený-

Fero M.

Nejak sme to nehrali na prekvapenie, lebo chcela taku istu aka jej došla. GUCCI GUILTY, tak si to objednala. Prvý krat sa stala takáto chyba. Na druhej strane to bude mať osoh, lebo takto to nenechám a už mam spísane podklady a kontaktujem aj ostatných podvedených. Trestný čin ako vyšitý + SOika + Danový urad

Lulu2011

urobi uzasnu plet, presne som vyzerala ako ta baba z katalogu proste ziarite zdravym :)) mohli by mi za reklamu jeden poslat haha