Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapach z úst

mjanik

zápach z úst je najčastejšie spôsobený zle fungujúcim žalúdkom,v akupunktúre hovoríme ,že je prehriatý,teda,stačí ho schladiť,pochopiteľne akupunktúrou!!

nana01

chcem vás poprosiť o radu,mám problém s nepríjeným dychom.Zuby mám v poriadku,bez kazu,zubnú hygienu dodržiavam viac krát denne.Skôr mám pocit,že problém mi vychádza z vnútra zo žalúdka.Bola som na gastroenterologickom vyšetrení kde mi zistili chronický zápal pankreasu,ale lekár sa vyjadril,že to s mojím problémom nemá nič spoločné. Neviem si rady preto by som vás chcela poprosiť o radu. Ďakujem za odpoveď

kablica

tie zltobiele hrudky su capy s mandli, vzdy otrasne zapachaju. skoc na krcne, ci nahodou nemas chronicky zapal mandli, casto byva pricinou zapachu z ust

quako

Pokiaľ Ti nekrvácajú pri umývaní zuby a nemáš zub.kazy,čo býva jednou z príčin,môžeš mať infikovanú ústnu dutinu a jazyk.
Kúp si v lekárni dezinf.ústnu vodu,sú viac i menej koncentrované,tam Ti aj poradia,ktorá je pre Teba najvhodnejšia

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zapach z úst - Fórum - ZDRAVIE.sk