Alternatívna medicína

Príspevok v téme: Alternatívna medicína
bobby

Ahoj. Už dlhšiu dobu (takú dlhú, že skoro od narodenia) mám problémy s akné na tvári. Čo je horšie prenieslo sa to aj do vlasov, na chrbát a hruď. Bol som už asi u každého kožného v širokom okolí a stále to isté-mastičky,krémy,vodičky bla bla- že ma to už ani nebaví, k dákemu kožnému chodiť lebo viem čo mi poradia-nič. Minule som náhodu natrafil na alternatívnu medicínu a celkom ma to zaujalo ako niečo nové-nový smer, čo by som mohol skúsiť proti hnusným jebákom. Máte s alternatívnou medicínou niekto skúsenosti? dá sa tomu veriť, oplatí sa to vyskúšať? čo som čítal výsledky prostredníctvom tejto liečby tak hotové zázraky, čomu ja veľmi neverím lebo to by tam potom chodil každý-no nie? a ceny za vyšetrenie nie sú nízke takže budem rád za každú reakciu.

vicky_025

RNG je určite spôsobilejší na rady ako ja, ale aj tak.. :)
na akné podľa mňa najviac zaberá zmena životosprávy. mastičky a vodičky neliečia to, kvôli čomu vzniká ten problém.
zameraj sa na to čo ješ. obmedziť rafinovaný cukor, lepok, živočíšne produkty, prehnane spracované veci a navýšiť ovocie a zeleninu, najlepšie v čerstvej forme, aj keď cez teplejšie obdobie je to ľahšie no..