Mílie na genitáliach?

Príspevok v téme: Mílie na genitáliach?
lucy639

Zdravím
V poslednom čase sa mi na vnútornej strane stehien a na vonkajších pyskoch objavuje niečo, čo strašne pripomína mílie, niečo ako obyčajná vyrážka s bielou hlavičkou, ktorá sa nedá vytlačiť, len prepichnúť ihlou a tak vytlačiť - vyjde odtiaľ klasicky maličká gulička zrejme tuku...(avšak asi si viete predstaviť ako to v tých partiách bolí prepichovať...)

Nikdy som na žiadnej časti tela mílie nemala. Priateľ má od mala mílie na tvári, avšak mne sa objavili až po niekoľkých mesiacoch aktívneho pohlavného života. Medzi tým som nemala iného partnera (beriem hak, takže prezervatív nepoužívame), a pred ním som mala len jedného partnera, s ktorým som prezervatív používala vždy.

Ak by aj boli mílie prenosné (čo som sa zatiaľ dočítala, že by nemali byť) zrejme by sa to aj tak objavilo skôr...

Mohlo by to byť spôsobené aj antikoncepciou? Beriem Mistru pol roka, ale žiaľ si nepamätám, či sa mi to objavilo v rovnakom čase...
Bola som odvtedy u gynekológa na bežnej prehliadke, ale nehovorila som mu o tom, zrejme by si to všimol...

Prípadne, čo iné to môže byť? Nebolí to, ani pri dotyku, ani to nie je zapálené, po vytlačení sa to pekne zahojí, avšak objaví sa znova...

Ďakujem