Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strach z rakoviny

Príspevok v téme: Strach z rakoviny
biela mačka3

pred polrokom mi našli v prsníku dva fibrómy, pri jednom sono ukázalo birads 4b, biopsia zistila, že birads je 3ka, začiatkom januára idem znova na kontrolu. V jednom časopise om čítala, že akejsi žene tiež biopsia zistila, že je to v poriadku, ale lekárka ju predsa poslala na operáciu a až tam sa ukázalo, že je to rakovina...čo ak aj mne biopsia určí, že je všetko ok a napriek tomu, budem chcieť ísť na operáciu? lebo priznám sa, dostala som strach... a keby som mala v sebe už túto chorobu, za ako dlho by sa to prejavilo navonok?

ewelin2828

bielkamačka 3 a to máš odkiaľ, že fibroadenómy a cysty zapríčiňuje hliník v antiperspirantoch? ja som napríklad čítala názor lekára, že rakovinu prsníka v rozvojových krajinách nájdeš ťažko, ale tieto FiA tam ženy mávajú bežne a pochybujem, že používajú deo alebo antiperspiranty :)
ja idem o dva týždne na kontrolu, tak sa spýtam aj lekárky, že aké má s týmto skúsenosti :)...radšej jej nepoviem, že to a to som čítala na nete, lebo ma vyhodí z ambulancie :D

Ivka 1

Biela mačka nehľadala si zle ale hľadala si na nesprávnych miestach.
Ja používam už skoro desať rokov deodorant Aloe Ever Schield od formy FLP. Neobsahuje alumiminove soli ani zirkónium. Je na čisto prírodnej báze.

biela mačka3

radšej von - vraj fibromy a cysty zapríčinuje hliník v antiperpirantoch (nič nové), ale ked som už dávnejšie hladala nejaký antiperspirant bez tejto prísady, všade som našla "aluminium chlorhydrate" - to znamená, že každý antipwerspirant hliník obsahuje? alebo som hladala zle?

Lulu2011

mne ked nasli fibrom mi dali de moznosti hormonalna lecba, alebo operacia, zvolila som operaciu fibromu, nezdevastovala by som si telo branim hormonov, ked chces fibrom von, tak o to poziadaj, ved mas usta

biela mačka3

ty si daj mozog odstrániť - aj tak ti je nanič - osobne radšej by som umrela, ako prísť o prsník - to je symbol ženstva a sexuality

biela mačka3

mh - len ktorá druhá lekárka ma zobere na kontrolu, ked patrím k tej jednej? A ako mám lekárku presvedčiť, že by som radšej tú operáciu?

ewelin2828

ahoj...mne pred niekoľkými mesiacmi tiež zistili fibróm...o mesiac idem na kontrolu k inej lekárke na sono, ak aj tá potvrdí, že to je nezhubné, tak to asi nechám tak....aj ja som počula o prípadoch, kedy to lekár zle zhodnotil a ten nádor bol zhubný...ale poznám mnoho žien, ktoré roky s FiA žijú a nič im nie je...počula som aj názor, že samotná jazva po vybratí FiA môže byť nebezpečnejšia ako nezhubný nádor...asi by sme mali veriť lekárom...a birads 4 znamena čo?...vraj lekár na základe sona by mal vedieť či sa naozaj jedná len o neškodný nádor....ak má pochybnosti mal by ťa poslať na biopsiu, resp. na výber toho nádoru..birads 3 znamena ze pravdepoobne nezhubné? ak hej, no ja by som asi pre istotu si to dala vybrať...asi aj lekár mal pochybnosti o povahe toho nádoru, keď ťa poslal na biopsiu...ale treba veriť, že všetko bude ok...70 % všetkých hrčiek je neškodných ;) inak ja si viem nahmatať ten FiA a má cca 1 cm ..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strach z rakoviny - Fórum - ZDRAVIE.sk