Strach z rakoviny

Príspevok v téme: Strach z rakoviny
biela mačka3

pred polrokom mi našli v prsníku dva fibrómy, pri jednom sono ukázalo birads 4b, biopsia zistila, že birads je 3ka, začiatkom januára idem znova na kontrolu. V jednom časopise om čítala, že akejsi žene tiež biopsia zistila, že je to v poriadku, ale lekárka ju predsa poslala na operáciu a až tam sa ukázalo, že je to rakovina...čo ak aj mne biopsia určí, že je všetko ok a napriek tomu, budem chcieť ísť na operáciu? lebo priznám sa, dostala som strach... a keby som mala v sebe už túto chorobu, za ako dlho by sa to prejavilo navonok?

aliceit

Dobry den,odporucam Vam precitat si vsetko o Aloe Vera a produktoch z tejto rastliny.Hovori sa jej aj zazracna rastlina.Lekari tvrdia,kto uziva Aloe Vera nikdy nezomrie na rakovinu.Pozrite si stranku : www.foreverliving.com Pre dalsie info na : marekjakubo@alice.it

Ivet Micka

ahoj v priemere je nádor starý už desať rokov a je zvláštne, že má človek rakovinu až keď sa ukáže nádor

takže je to veľmi pomaly rastúce ochorenie ... ale nebuď pesimistická, a nestresuj sa zbytočnými obavami