Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neschopny

Príspevok v téme: Neschopny
whites

Mam 24 rokov, nikdy som nemal ziadny vztah a cim dalej ma to viac trapi. Nemam rad prave toto obdobie Vianoc, obdobie kedy mi to chyba najviac. Nepamatam, kedy som sa naposledy vobec rozpraval s nejakou zenou, resp. dievcatom, mozno este na zakladnej. Nemam vela kamaratov, len par s ktorymi zvyknem chodit von (restauracie, cluby a tak..disko nemusim). Neviem zaujat nejake dievca, kedze ani nemam velmi nejaku prilezitost prist s nimi do styku...uz aj ked sa naskytne nejaka prilezitost tak sa stale ako keby zlaknem a neviem co povedat, neviem sa len tak dat do reci s niekym. Mozno ze keby sa ku mne aj nejaka ozvala, tak by som nevedel co povedat, resp. rozvinut rozhovor. Som proste neschopny pri zenach a vobec pri cudzich ludoch, neviem sa otvorit...niekedy ani pri tych ktorych poznam, som tichsi a hanblivejsi...v rozpravani mi nepomoze ani ked si vypijem, s hanblivostou uz skor :). Co je najhorsie tak ani neviem co mam napisat dievcatu len tak na chate (azet), vobec ma nic nenapada, okrem "ahoj", na co mi hadam ziadna v sucasnosti neodpise. Som proste neschopny v tom ako zaujat zenu a skontaktovat sa s nou. Da sa to vobec nejako zlepsit?, pretoze podla mna som v tomto absolutne strateny :).

agni

zlepsit sa da vsetko, ak naozaj budes na sebe pracovat tak mozes si najst najskor kamaratku a potom mozete to posunut dalej, nic zadarmo clovek nedostane. nejde o to, aby si sa cely zmenil od zakladov, natrafis na babu, co bude tebe podobna povahovo a bude, len najskor ju musis najst lebo taky typ baby ta urcite nebude hladat a nahanat :p, ale pekne si pocka, ze ju zbalis :). kasli na net, realny zivot je tvoj teren. musis sa skratka prekonat a komunikovat s babami co uz, zvys si sebavedomie, venuj sa nejakemu sportu, zacni robit viac veci, najdi si nove konicky a uz mas kopu tem o com kecat ;), kazdu to hned zaujme a budu sa pytat, citaj, pocuvaj a nasavaj inofrmacie a prazdna hlava nebude a nestresuj, zacala som brat rozhovory lahsie lebo som si povedala, ze aj tak toho cloveka uz nikdy v zivote neuvidim tak je jedno co poviem aj, nerozmyslam tak vela nad tym uz a komunikujem. rada by som ti pomohla, ale vsetko musis urobit ty sam a uspechy aj neuspechy nejako prezit, len naozaj zacni nieco so sebou robit, ja zacinam uz asi 100-krat :D lebo furt nieco zle vypali, ale tak co uz stale skusat dalej :) a tvoj nazor, ze nechces taku slecnu vselijaku tak je fajn :) a mne sa paci, vedz, ze viac babam by tento tvoj nazor iba zvysil tvoje hodnotenie ;)

whites

tak ty asi nemas logiku, preco by som mal mat problem so sexom, prv je treba si asi niekoho ziskat nie ? ...a ak nie si rodeny extrovert atd..tak asi tazko sa ti to podari len jednym mavnutim ruky !
a ja nepotrebujem ziadnu stetku, ktora dava kazdemu..a nechcem skoncit ako niekto kto si za to plati a potom je frajer

aspen88

whites

áno !!! vyriesilo by sa tým asi vsetko, tvoju odpoved som pochopil ako ze si panic a to je tvoj problem

prestan s tými blábolami a ódami ze nevies komunikovat so zenami a bla bla, to sú nezmysli, to môze riesit tak 13 rocné dievca a nie 24 rocny chlap

ono totiz kazdý chlap pokial nie je mentálne pozadu a nemá problémy so sexom a vyzerá aspon normálne, tak zbalí babu bez problemov, okolo toho sexu sa totiž točí všetko

whites

a vyriesilo by to nieco keby som nebol? ..absolutne nemam potrebu pretiahnut hociktore dievca, ktore by som stretol len tak..podla mna to je pod uroven, a uz vobec by som nechcel taku na cely zivot, ktoru "preslo", resp. ktora sa nechala "prejst" niekolkymi chlapmi...

belooo

Bohužial v tomto smere nie si sám. Sám som nikdy nemal priateľku a poznám ešte zopár ľudí, ktorý sú na tom rovnako. Keci typu počkaj veď to príde sú nanič. Jednoducho oblbovák.Niekedy je to dobre zobrať ako fakt som sám a zostanem sám, lebo čím viacej to budeš rozmaznávať a vŕtať sa v tom, tým viac ťa to bude len srať. Holt niektorým nie je súdené aby mali druhú polovičku. Najhoršie je to práve takýto čas, keď sú vianoce, Silvester, Valentín a pod.

whites

ako nemam problem si pisat s hocikym cez internet, ked uz niekomu napisem a odpise..ale viem ze na jednoduche "ahoj" mi malokto odpise..a dalej ma odradza aj to, ze niektore pisu len jednoslovne odpovede a nepytaju sa takmer nic, a ked mi dojdu otazky tak to nema zmysel dalej rozvijat..

v reale nemam nejak vela moznosti stretnut dievca, a uz aj ked, tak sa neodvazim ist za nou, lebo neviem co by som povedal, stale si hovorim ze ked nieco bude tak pojdem, ale ked sa to stane tak nic zo mna :D ..alebo sa s nimi rozpravaju skor kamarati, neviem sa vobec zapojit a potom samozrejme ze si ma nikto nevsima..ano som aj tichy a mam aj prazdnu hlavu..
vymysliet nieco vtipne len tak z nicoho nic neviem, ale pocas nejakeho rozhovoru uz nieco vtipne povedat asi aj viem, to by museli posudit druhi...
nie nestretol som takeho zeby som kecal stale, co je myslim normalne, nie kazdy je ukecany, ale samozrejme ze mam takych kamaratov pri ktorych sa citim dobre a sa aj smejeme atd. ale vacsinou oni rozpravaju viac.
ani ja sa nechcem vzdat, ale niekedy mam pocit ze nic zo mna :D

agni

co tak nieco vtipne? mozno aj trhnute trochu? :D ale v dobrom zmysle...na pisanie potrebujes mat aj naladu podla mna, teda spon ja mam niekedy vacsiu a piseme blbosti, inokedy zo mna ani veta nevie vypadnut :p...kurnik chlape a v com tkvie vlastne ten tvoj problem? citala som si minule celu diskusiu, ale teraz uz sa mi nechce prepac :D sak je stedry vecer tak idem balit darceky rychlo :D, mas stres a tak prazdnu hlavu alebo si skor tichy? zartujes rad, stretol si niekedy niekoho pri kom si sa nevedel zastavit a stale si kecal a sa aj smial? mne sa to prvykrat prihodilo az pred rokom a je to super chalan a sme kamarati aj ked sa vidame iba dvakrat za rok tak sa na seba tesime lebo vieme, ze to bude iny zazitok :D, skratka nevzdavaj sa, ja to s tebou nevzdavam :D ;) tak nemsmies ani ty :) a krasne vianoce ;)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neschopny - Fórum - ZDRAVIE.sk