Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Má takýto vzťah budúcnosť?

Príspevok v téme: Má takýto vzťah budúcnosť?
Jozo256

Zdravím Vás. Volám sa Jozef a potreboval by som radu. Mám 24 rokov a pred dvoma - troma mesiacmi som spoznal jednu slečnu. Má 19 rokov. Dva mesiace sme si cez net písali a pred troma týždňami sme si prvykrát vyšli vonka. O týždeň zas a pred týždňom sme sa dali dokopy. Problém je však v tom, že ja od vzťahu ešte asi očakávam viac, ako mi je dávané. Dáva prednosť kamarátam - Napríklad Silvestra mi hneď povedala, že nech nečakám, že bude so mnou. Dokonca mi povedala, že ona si chce ešte užívať. Má takýto vzťah podľa Vás zmysel? Je šanca, že sa tento prístup k partnerovi zmení?

Veľká vďaka.
Jožo

teguelinka

vážne si nerob nádeje,nájdi si partnerku vo svojom veku,lebo vidno,že táto ešte nemá za sebou pubertu:) bolo by škoda čakať na niečo toľké roky

james bond

to ti tak pekne povedala nech necakas? na rovinu ti povedala ze si chce este uzivat, takze nejake extra nadeje si nerob

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Má takýto vzťah budúcnosť? - Fórum - ZDRAVIE.sk