Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravidelny zapal priedusiek

Príspevok v téme: Pravidelny zapal priedusiek
eprom

zdravim,
uz nejaky rok, aj viac, mavam v cca 3-mesacnych intervaloch zapalene dolne dychacie cesty - zlty hlien, piskanie priedusiek... Okrem toho mam vyrazku, plesen na chrbte, a sem tam sa objavi herpes.
Je pravda, ze som dost vytazeny a pod stresom a pracujem aj s ludmi.
ma niekto skusenosti s takouto kombinaciou? moze to byt symptomom niecoho vaznejsieho?

ebi777

nie, to ti musia špeciálne zobrať krv na protilátky (mykoplazmy, ureoplazmy, chlamýdie, borélie, toxokarózy, toxoplazmózy, atď)
bolo by vhodné nájsť lekára, ktorý ti spraví tieto protilátky (nebude to ľahké, keďže s takýmito vyšetreniami šetria, lebo majú zviazané ruky poisťovňami na úkor pacientov)

eprom

naposledy som si nechal spravit vysetrenie na imunitu (krvny obraz, moč) a vsetko ok. Len neviem, ci pritom slediju aj nejake protilatky napriklad aj na chlamidie a pod.

RNG

Nuz ja to mam aj castejsie, ale nedovolim tomu dojst prilis daleko a nakazu zlikvidujem za 2-3 dni.Viac okolo infekcii najdes cez Google.sk pod rng, infekcie
Ale mal by si sa dat vysetrit na boreliozu alebo chlamidie a zvysitr si viralnu imunitu, co dnes radim kazdemu, lebo je ticha epidemia roznych virusom a treba sa preventivne branit. Pozri na temu herpes(cez googke.sk pod rng herpes)

ebi777

no veď práve ide o to, že na akého ochotného lekára natrafí, aké mám ja skúsenosti, tak ho odbije nejakým sprostým komentárom, max. ho pošle na rtg, a dá mu nejaké ATB a max. nejaký sprej,
preto radšej staviť na istotu (moje skúsenosti) a ísť za nejakým ochotným infektológom a si pýtať protilátky na spomínané baktérie, a na infekčnom mu spravia protilátky zároveňa aj na rôzne vírusy, ako na EBV vírus a pod.

ale samozrejme platí pri oboch prípadoch, aj pri pľúcnom, aj pri infečnom natrafiť na ochotnéh lekára ;-)

Jill

Ebi, ale ved take vysetrenie mu urobit mozu aj na plucnom. Tam mu urobia krvne testy, vysetrenie sputa, rentgen, spirometriu a nevie co este vsetko. Zalezi na ako ochotneho lekara natrafi.

ebi777

ja by som Ti skôr odporúčila ísť na infekčné, či kvôli tej kandide a zníženej imunite sa chronicky neusadila nejaká baktéria v pľúcach (teda v organizme) ako napr. mykoplazmy alebo pĺúcne chlamýdie, dala by som si urobiť protilátky na tieto baktérie

Jill

Navstiv aj plucneho lekara, to vyzera, ze mas akoby chronicky zapal priedusiek. Pozor lebo z toho sa ti moze vyvinut aj CHOCHP(chronicka obstrukcna choroba pluc).

ebi777

zrejme tvoje telo ovladla mykoza-candida, ktora oslabuje celkovu tvoju imunitu a zaroven poskytuje vhodne prostredie pre rozmnozovanie bakterii a inych mikrob,

zakladom bude zmenit svoj zivotny styl a stravovacie navyky
a to: pohyb na cerstvom vzduchu plus psychohygiena, uplne vysadit sladke jedla, vsetko v com je cukor, obmedzit konzumaciu potravin z bielej muky, dlhodobo zacat uzivat probioticke tablety, a 3x denne jest cerstvu zeleninu a ovocie

takto spejes len k tomu, ze tvoje bunky v tele neprirodzene starnu a nie su schopne sa samo obnovovat, lebo su zanesene toxinmi, ktore su produkovane candidou

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravidelny zapal priedusiek - Fórum - ZDRAVIE.sk