baby piste..potrebujem radu a skusenosti

Príspevok v téme: baby piste..potrebujem radu a skusenosti
mia

no vazne ma nezaujima vas nazor na moje mozne tehotenstvo ...to veru posudi az gyn.ale uz som tu v nejakom inom clanku citala ze babam ktore zacnu spavat s chalanom menzes meskal aj tyzden a pod.ja som to robila s priatelom len par krat a s kondomom a uz mi to vyse tyzdna nechodi..tak sa pytam ci mozem byt v klude aspon este tyzden...ake mate skusenosti s menzesom po prvom styku...no a tak...

frh

Zlyhanie kondomov ako formy antikoncepcie podla vyskumov je v idealnych podmienkach 2 % rocne, v skutocnych 10-18 %. Treba to brat s rezervou, to su vyskumy na velkej populacii, ktora nie je kontrolovana, teda do toho zlyhania sa zaratavaju chyby pouzivania, v niektorych pripadoch dokonca aj vynechanie pouzitia kondomu.

mia

no len uz je to 9dni..je to take divne ..ja som nikdy ani pravidelne nemavala..dokonca raz sa mi stalo ze po 35dnoch som zas dostala....ale proste vzdy som vedela ze dojde...no teraz tu 100%tnu istotu mat nemozem...diky moc za povzbudenie,ked proste viem ze sa to stava

aaaninka

Ahoj! Fakt sa nemusíš báť, ale ak ste si dávali pozor, určite sa nič nestalo. Mne to meškalo vyše týždňa a to len kvôli stresu.

mia

vdaka moc...ako ja nestresujem lebo fakt sme si davali pozor a ako uz niekto pisal ze z toho ze ta boli prst na nohe neotehotnies tak to ma netrapi...len ze ci mam cakat

katussssska

ahoj mia. mne to meškalo aj mesiac - a nebola som tehotná a dokonca bez kondomu... No ale každá žena je iná. ale podla mna ak ste mali ten kondom tak no problem... pokial nepraskol.